Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Finał jest taki, że powoli sprzedam moją kolekcję i pozostanę przy sealantach Duragloss.

 

Troszeńke odkopie. Mysle że nie tylko ja po przeczytaniu tego postu Kolegi Wax-Paradise się uśmiechnąłem. Ale...musiałem sie przekonać sam i coś niecoś zakupiłem z sealantów DG. Powiem tak, pierwsze testy są szokujące, sziting, biding, gładkość i śliskość - m-a-s-a-k-r-a........

hmm i mi narobiliście ochoty na zakup tego Duragloss-a,tylko mam pytanie do tej pory najlepszą śliskość lakieru udało mi się uzyskać po Zymol HDC i wosku Japon.Pytanie brzmi czy po Track Claw lakier jest jeszcze bardziej śliski? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek@, A skąd on ma wiedzieć jaki miałeś śliski :):ad:

W sumie to masz rację głupie pytanie,ale ogólnie po przejechaniu lakieru HDC jest mega śliski i tu jestem ciekawy czy Track Claw mu dorównuje czy jest może lepszy.Podejrzewam ze gruby_RS używał u siebie HDC to będzie miał porównanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze gruby_RS używał u siebie HDC to będzie miał porównanie :)

 

no i ma ;) HDC + Glasur wysiada przy Track Claw......wiem jak to brzmi :-] , ale tak "niestety" jest....

hehe no i na taką odpowiedź liczyłem :D chyba :mrgreen: bo kolejna dostawa pewnie będzie :)

PS.Kiedy planujesz nakładać to na swoim bolidzie?Jak coś to pocykaj foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze gruby_RS używał u siebie HDC to będzie miał porównanie :)

 

no i ma ;) HDC + Glasur wysiada przy Track Claw......wiem jak to brzmi :-] , ale tak "niestety" jest....

 

W takim razie i ja czekam na zdjęcia oraz info o trwałości tego Track Claw ;)

 

W sumie powoli szykowałem się do zakupu HDC + Carbon, a teraz mi namieszałeś w głowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zmieniając trochę temat, mój nowy nabytek, mam nadzieję wpisujący się w konwencje tego tematu ;)

 

igp6688.jpg

 

Po pierwszym użyciu mogę powiedzieć że w sloganie producenta " awesome on black" zdecydowanie cos jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanko do osób które miały styczność z SV Shield i SV CR

 

Posiadam SV Shield i jestem z niego bardzo zadowolony ale kusi mnie coś lepszego ale również wytrzymałego. Jedyne co przychodzi mi na myśl jest SV CR i tu rozterka : czy zauważę różnicę czy to będzie ten 1% (za dodatkowe 2700zł) :o

 

I jeszcze jedno co do składu SV Shield ile zawiera carnauby ??? Bo też jest jest jakaś podpowiedz w wyborze :-]

 

Wosku używany będzie na BMW ALPINWEISS 3 oraz BMW Space Gray no i co podjedzie :D

 

sam już nie wiem...................... :dontknow::dontknow::dontknow::dontknow::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do osób które miały styczność z SV Shield i SV CR

 

Posiadam SV Shield i jestem z niego bardzo zadowolony ale kusi mnie coś lepszego ale również wytrzymałego. Jedyne co przychodzi mi na myśl jest SV CR i tu rozterka : czy zauważę różnicę czy to będzie ten 1% (za dodatkowe 2700zł) :o

 

I jeszcze jedno co do składu SV Shield ile zawiera carnauby ??? Bo też jest jest jakaś podpowiedz w wyborze :-]

 

Wosku używany będzie na BMW ALPINWEISS 3 oraz BMW Space Gray no i co podjedzie :D

 

sam już nie wiem...................... :dontknow::dontknow::dontknow::dontknow::dontknow:

Psycha Ci wariuje! Znam to... Różnicy obiektywnej nie zauważysz... ale przynajmniej będziesz spał spokojnie :song::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.