Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, w tamtym sezonie kupiłem Carbona z HDC, powiedziałem sobie że jeden wosk z wyższej półki mi wystarczy..Ale już widzę że korci mnie żeby zprezentować sobie jakiegoś Glasura czy Shielda...Wciąga to strasznie, ale tak jak ktoś napisał: każdy ma swohje hobby i na nie wydaje grubą kasę. Mam nadzieję że mocniej mnie nie pociągnie :P i nie zaszaleje z jakimś Concorso..Jeszcze ta Victoria chodzi mi po głowie...W sumie gdy zakładałem ten wątek to byłem na nią zdecydowany.

Problem jeszcze mam taki że jak kupuję coś to lubię mieć całą serie. Wosk i cleaner z Zymola, brakuje mi QD. Z Victorii tez widdzę że cały zestaw trzebaq by zakupić :cry:

W pewnym momencie potrzeby przeradzają się w zachcianki :D Uwierz mi :evil:8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczył ja wyraźnie przez Skajpa wujkowi co w Hameryce, na Grinpojncie :D siedzi: ma być DUŻA NIEBIESKA PUCHA. No to ponoć już nie było i wujkowi wcisnęli to:

 

img0003cn.jpg

 

 

:song::song::song::lol::kox: trundno sie mówi, niech już zostanie :P

woreczek i "zertyfikat" niezwykle lanserski i fanbojski :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu celują w to samo przeznaczenie.
i chyba Raze Glaze celuje w tę samą półkę?... :o;)

Ja będę go miał w przyszłym tygodniu jak dobrz pójdzie...ale musi poczekać w bardzo długiej kolejce ;)

 

[ Dodano: 8 Lipiec 2011, 11:46 ]

niedługo test 4x4 kontra titanium;)
chyba 4x4 kontra Shield ;) jak ma być teflon vs teflon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julian koniecznie, bo Prezesowi Glasur bez "zertyfikatu" splynie po pierwszym deszczu jak od piany "TIR Atack" :D:P

Dokładnie! Bez tego certyfikatu mój wosk ma zupełnie inną głębię na lakierze! I teraz już wiem dlaczego tak ciężko się polerował... :wallbash::wallbash:

 

:lol::D

 

Julian... spoko, nie zależy mi na nim :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczył ja wyraźnie przez Skajpa wujkowi co w Hameryce, na Grinpojncie :D siedzi: ma być DUŻA NIEBIESKA PUCHA. No to ponoć już nie było i wujkowi wcisnęli to:

 

Obrazek

 

 

:song::song::song::lol::kox: trundno sie mówi, niech już zostanie :P

woreczek i "zertyfikat" niezwykle lanserski i fanbojski :-]

Jaki podobny numer na certyfikacie ;)

glasur1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! To znowu ja :P

 

Kilka słów wyjasnienia. Info że woski "spłynęły" to oczywiście prowokacja "określonych kół" i efekt działania na forum tzw "UKŁADU"..... Mimo iż pierwsza "miesięcznica" od posmarowania CrystalR i spółką minęła w czwartek, to dopiero dzis byla pogoda i czas na upamiętniające ten fakt, kolejne, chyba 7 już mycie. Przegieg od posmarowania auta to ok 1800km, garaż ofkors z przerwą na 48h w deszczu podczas prac przy innym aucie.

 

Szampon SV, SV Pudel, żadnych pian, opryskow, pre-washów, tylko solidne spłukanie luźnego brudu myjką...

Chwile po umyciu i wstepnym osuszeniu, opryskiwacz ręczny typu "marolex"

 

Na początek podobno weekendowy Z Concours, prawy przedni i tylny błotnik...

 

img0026dm.jpg

img0013wl.jpg

img0003dqj.jpg

 

Z Titanium, lewy tylny błotnik i prawe dzrzwi...

 

img0010wn.jpg

img0009xn.jpg

img0015gg.jpg

 

SV Shield lusterko....

 

img0002aa.jpg

 

SV Shield vs robaczki nadlatujące z prędkością......hmm odsyłam na YT :-] (przedni zderzak) namęczyłem sie z pryskaniem bo spływa jak woda po kaczce :D

 

img0020ny.jpg

img0021jq.jpg

img0024jp.jpg

img0023wi.jpg

 

SV Shield tylna klapa...

 

img0012kz.jpg

 

No i Shield na dachu, "one month" dla przypomnienia :song:

 

img0027xf.jpg

 

 

Na deser ..... każdy pewnie zgadł. Wosk dla entuzjastów :-] Kilka fotek z "zielonego piekła" (temperatury) czyli maski i lewego przedniego błotnika.

 

img0001zs.jpg

img0004dw.jpg

img0018wi.jpg

img0006zi.jpg

img0025dj.jpg

img0006zi.jpg

 

jeszcze lampa...

 

img0022qg.jpg

 

Dla tych coby chcieli już krzyknąć "słabizna" dokładnie osuszyłem maske "na 2 ściery" i popsikałem jeszcze raz...

 

img0028ypd.jpg

img0029ki.jpg

img0030h.jpg

 

:song::song::song::kox::kox::kox:

 

Można już pytać, krytykować i negować :P

 

Pozdrawiam

Gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shield wypadł lepiej od Tytanium :o

 

a co to za czarna kropka na lewym przednim błotniku? :):):)

 

Nie do końca, dach jest średnio miarodajny, Shield na dachu wygląda jakby nałożony był godzine temu. Na zderzaku jest troche słabszy, ale i tak mycie po owadach banał. Co do kropy, to jest juz troche smoły, bo auto jeździ :-] ale chce dociągnąć woski do śmierci i potem full proces :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.