Skocz do zawartości

Nasz zespół


Detailing House

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy młody pasjonat motoryzacyjny marzy, aby jego modele samochodów ustawione na półce zamieniły się kiedyś w prawdziwe auta. Każdy pasjonat motoryzacyjny, który zdał prawo jazdy marzy, aby zaraz po odebraniu dokumentu pójść do salonu i wyjechać swoim wymarzonym autem.

Przychodzi wreszcie taki czas, kiedy faktycznie mamy okazję w końcu poczuć dreszczyk emocji i pojechać, gdzie nam się tylko zamarzy. Dbamy o nasze auto, żeby zachować je w jak najlepszej kondycji. Widzimy nową reklamę myjni szczotkowej: „Nowa, bezpieczna myjnia”. Ufamy hasłu, które widnieje na szyldzie zaraz przed nią i… Myślę, że chociaż kilka osób z Was miało taką sytuację. Ten moment, kiedy wyjechałem na słońce moim czarnym autem i zobaczyłem, co najlepszego zrobiłem z moim marzeniem, wywołał u mnie ogromną motywację, aby odnaleźć bezpieczny sposób dbania o auto tak, żeby było ono w świetnej kondycji jak najdłużej.

To był rok 2011 i ten rok uznaję jako moment rozpoczęcia budowania Detailing House. Oczywiście pierwsze kilka lat poświęciłem na zdobycie gruntownej wiedzy. Uczyłem się sam, zaczynając od podstaw. Pierwsza marka, jaką odkryłem, był to powszechnie dostępny Sonax. Z każdym kolejnym myciem poznawałem nowe marki. Po ukończeniu wielu kursów i nabraniu własnego doświadczenia stwierdziłem, że jestem gotowy otworzyć sklep, dzięki któremu osoby takie jak ja (przed rokiem 2011) będą mogły zadbać o swoje marzenia.

W 2016 roku zacząłem swoją pierwszą sprzedaż. Na początku od razu pojawił się problem z nazwą nowo budowanej marki, którą zmienialiśmy niestety trzykrotnie. Została nazwa Detailing House. Dlaczego? Ponieważ Klienci mają się czuć u nas jak w domu. Panująca u nas rodzinna, ciepła atmosfera sprawia, że przez te lata coraz więcej klientów wraca do nas z uśmiechem na twarzy, już na wejściu dziękując za pomoc, jaką udało się im u nas ostatnio uzyskać. Nawet jeśli nie robią zakupów, to chociaż przychodzą na pyszną kawę i pogawędkę.

Wiadomo, że początki bywają trudne. My również musieliśmy włożyć wiele pracy i wysiłku w to, żeby znaleźć się w tym miejscu, w którym teraz jesteśmy. Początkowo nasz magazyn nie wyglądał tak okazale jak obecnie. Był to garaż około 40m2. Pamiętam jak dziś, jak leciałem do sklepu budowlanego po tanie regały, żeby ustawić ładnie pierwsze produkty. Dziś posiadamy klimatyzowany magazyn wielkości 750m2 oraz piętrowe regały. Kosmiczny przeskok, ale inwestując w takie dobra, jesteśmy w stanie obsługiwać klientów na coraz to wyższym poziomie. W międzyczasie pojawiło się auto dostawcze i handel obwoźny. Obecnie po drogach trójmiejskich jeżdżą już dwa nasze auta.

Jestem świadomy, że rynek auto detailingu w ostatnich latach mocno się rozwinął. My nie planujemy zostawać w tyle. Do dalszego działania nieustannie motywujecie nas WY – klienci, znajomi, przyjaciele. Nie chcemy się ograniczać do relacji sprzedawca – klient. Chcemy być częścią środowiska detailingowego. Chcemy stale pogłębiać naszą wiedzę. Szkolić siebie i dzielić się z Wami zdobytą wiedzą, a także uczyć się od Was. Wymieniać doświadczenia.

A jakie były Wasze początki? Zapraszam Was do wspólnego podążania za marzeniami

Piotr Jurkowski

 

P.Piotr.jpg

Około 2017 roku zaczęłam interesować się detailingiem. Przeszłam 5 dniowe szkolenie detailingowe oraz 2 dniowe szkolenie z farbowania i

renowacji skór. Wszystko pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce. W studiach detailingowych przepracowałam około 1,5 roku i od kwietnia 2020 doradzam Wam w wyborze kosmetyków samochodowych w sklepie Detailing House, ciągle się ucząc, śledząc detailingowe nowinki i testując na własnym aucie produkty, które Wam polecam.

Pozdrawiam

Alicja Gruza

Ala.jpg

Moja przygoda z kosmetykami samochodowymi zaczęła się siedem lat temu. Początkowo przez miesiąc myjnia, aby potem wziąć w ręce maszynę i uczyć się podstaw detailingu. Kilka samochodów rodziny, a następnie kilka zrobionych dla znajomych sprawiły, że chciałem iść dalej. Pierwsi klienci w garażu, następnie pierwsza praca w studiu detailingowym, którym finalnie kierowałem. Po tym czasie potrzebne były nowe wyzwania i tutaj pojawił się Detailing House. Tutaj również koordynuję pracę zespołu oraz dbam o to, aby Detailing House był miejscem w którym chce się być, pracować oraz robić zakupy. Prywatnie od małego fan motoryzacji – szczególnie tej Japońskiej oraz klasycznej.

Michał Szczubełek

Michał.jpg

Moją przygodę z detailingiem zaczęłam 3 lata temu, pracując w studiach detailingowych. Szczególnie lubię przywracanie dawnego blasku dla lakieru oraz dbanie o zewnętrzne elementy auta. W Detailing House pomagam w wyborze idealnego dla was produktu. A w wolnym czasie testuje je na własnym samochodzie.

Pozdrawiam

Patrycja Szostak

Patrycja S.jpg

W Detailing House pracuję od marca 2021r. i to właśnie tu pierwszy raz miałam styczność z detailingiem. Przeszłam szkolenie z podstaw detailingu, ale każdego dnia dowiaduje się wielu nowych rzeczy. Moim głównym zadaniem jest realizacja zamówień, wystawianie dokumentów sprzedaży, a także wprowadzanie produktów na sklep internetowy.

Patrycja M.jpg

 

W czerwcu tego roku zaczęłam prace w Detailing House, moja przygoda z detailingiem zaczęła się tutaj, jestem asystentką działu sprzedaży i dbam o to żeby wasze zamówienia zostały dostarczone na czas. Każdego dnia uczę się nowych rzeczy i wiem, że praca tutaj rozwija mnie w tej tematyce."

Pozdrawiam

Sandra Michalska

Sandra.jpg

 

W branży autodbaczy jestem już od paru lat, stojąc troszkę z boku cały czas przyglądam i przysłuchuję się wszystkim i wszystkiemu bo zawsze dowiaduję się czegoś nowego.

Przez ten czas poznałam prawdziwych pasjonatów, pozytywnych freaków i tych, którzy detailing traktują śmiertelnie poważnie, muszę powiedzieć, że ci wszyscy ludzie i rozmowy z nimi nakręcają mnie do działania, ponieważ moją pasją jest życie i ludzie!

Dopiero zaczynam swą przygodę w Detailing House, ale już wiem, że będzie ciekawie

Dorota Dębska

Dorota.jpg

 

 

 

 

  • Lubię to 3
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek Jurkowski - nasz niezawodny grafik

Choć w Detailing House pracuję od niedawna, to na pewno nie raz widzieliście już efekty mojej pracy. Jestem odpowiedzialny za tworzenie wszelkich projektów graficznych. Od zdjęć produktów, które widzicie na naszej stronie internetowej, po banery, ulotki, wizytówki, a ostatnio nawet leżaki

Maciek.jpg

Cześć, jestem Tomek

W firmie najczęściej znaleźć mnie można na magazynie.

Codziennie rano kompletuje wasze zamówienia, aby później starannie je zabezpieczyć i zapakować.

Tak przygotowane przesyłki przekazujemy kurierowi lub naszemu kierowcy.

W ten sposób mamy pewność że wasze zakupy zostaną dostarczone w nienaruszonym stanie.

Tomek Jaroszewski nasz niezastąpiony pracownik magazynu

Tomek J.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że mogę chociaż w ten sposób poznać Ekipę DH. Może kiedyś będzie okazja poznać choć część z Was osobiście. 🙂 Trzymam kciuki za dalszy rozwój firmy i kolejne "rodzynki" w asortymencie Waszego sklepu 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eidos71 napisał:

Miło, że mogę chociaż w ten sposób poznać Ekipę DH. Może kiedyś będzie okazja poznać choć część z Was osobiście. 🙂 Trzymam kciuki za dalszy rozwój firmy i kolejne "rodzynki" w asortymencie Waszego sklepu 👍

Może w przyszłym roku uda nam się razem wybrać 😁 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.