Skocz do zawartości

ProElite Hydro Wax Ready


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

obraz.png.3fbada07d70331b30997e6b39a49de0c.png

Cytat

Hydro Wax Ready - profesjonalny gotowy hydrowosk do samochodu, środek o zapachu wiśniowym, gotowy do użycia od razu po otwarciu. Perfekcyjnie zabezpiecza każdy rodzaj lakieru, przed warunkami atmosferycznymi i powstawaniem nowych zabrudzeń na karoserii Twojego samochodu.

Świetne właściwości hydrofobowe naszego hydro wosku pomogą zabezpieczyć Twoje auto przed zbieraniem brudu, śladami z wody, błotem i wszystkimi niespodziankami, jakie możesz napotkać podczas codziennej jazdy w zmiennych warunkach.

Wygodny aplikator ułatwia i przyspiesza nakładanie naszego syntetycznego wosku. Wystarczy, że spryskasz wcześniej przygotowaną, umytą powierzchnię i gotowe - możesz woskować bez niepotrzebnego rozcieńczania i przygotowywania preparatu.

Preparat perfekcyjnie wydobywa głębię koloru Twojego lakieru, nadaje mu wysoki połysk i pokrywa warstwą ochronną. W połączeniu z dziecinnie prostą aplikacją, otrzymujesz produkt idealny do codziennej pielęgnacji i ochrony swojego samochodu.

Wyselekcjonowany skład i starannie dobrane składniki ułatwiają aplikację, polerowanie i docieranie hydro wosku na samochodzie. Prosto i szybko pokryjesz pojazd warstwą ochronną, a karoseria pozostanie czysta i zabezpieczona - bez smug, czy zacieków!

Bez rozcieńczania i przygotowywania - aplikacja jest niezwykle wygodna, a dołączony atomizer sprawia, że wystarczy spryskać przygotowaną wcześniej karoserię i możesz od razu przejść do woskowania. Środek świetnie się prowadzi na lakierze!

Całkowicie bezpieczny dla Twojego auta. Nie niszczy lakieru, nie pozostawia żadnych śladów i nie narusza struktury lakierniczej. Błyskawicznie osusza Twój samochód - jest zabezpieczony w mgnieniu oka.

Pokryłeś samochód powłoką ceramiczną, lub woskiem ochronnym? Hydro Wax Ready jest dla nich całkowicie bezpieczny. Nie wchodzi w negatywne reakcje i nie narusza warstw ochronnych już nałożonych na Twój samochód.

W sekundy po zastosowaniu pokrywa samochód hydrofobową warstwą ochronną, która nie tylko zabezpieczy Twoje auto przed brudem, błotem i śladami z wody, ale także wydłuży żywotność lakieru oraz ochroni przed powstawaniem zarysowań!

Hydro Wax Ready - stosowanie hydrowosku

Woski ochronne oraz hydrowoski należy stosować wyłącznie na czysty, wcześniej przygotowany samochód. Nasze preparaty możesz stosować zarówno na mokrej, jak i suchej karoserii. Sam wybierasz wygodną dla Ciebie metodę aplikacji.

Nanieś na mokrą lub suchą powierzchnię za pomocą opryskiwacza. Element po elemencie pokryj pojazd naszym woskiem. Zadbaj o dokładne rozprowadzenie po całej karoserii.

Wypracuj produkt do sucha miękką mikrofibrą. Zyskasz doskonały połysk i zabezpieczony lakier bez smug i zacieków. Hydrofobowa tarcza ochronna odbije wszystkie zabrudzenia!

Gdzie stosować hydrowosk samochodowy?

Profesjonalny i gotowy do użytku hydrowosk z wygodnym atomizerem, to rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w detailingu samochodowym i salonach samochodowych. Jego doskonały skład i wygodny aplikator pozwolą Ci korzystać z niego łatwo w domu i w każdej sytuacji kiedy będziesz go potrzebować. Wystarczy spryskać samochód po dokładnym myciu, rozprowadzić preparat mikrofibrą i gotowe!

Produkt należy do naszej linii Elite Detailer dedykowanej dla profesjonalistów. Zapewnia najwyższą skuteczność, wysoką wydajność i doskonałą recepturę, opartą wyłącznie na składnikach najwyższej jakości.

Informacje:

  • ZAPACH WIŚNIA
  • Wiemy co znaczy przyjemna praca, dlatego projektując nasze produkty opracowujemy formuły które zapewniają miły zapach.
  • Zapach
  • wiśnia
  • Pojemność
  • 750ml
  • Sposób aplikacji
  • aplikator, opryskiwacz
  • Koncentrat/gotowy do użycia
  • gotowy do użycia

Gotowy do użytku hydrowosk samochodowy o zapachu wiśniowym. Łatwe i przyjemne nakładanie i polerowanie dzięki obecności atomizera. Produkt bezpieczny dla lakieru i powłok ochronnych, tworzy hydrofobową tarczę na karoserii Twojego samochodu.

 

Data Aplikacji: 24.VII.2021 Przebieg: 15155km

Nigdy nie byłem zwolennikiem hydro wosków. Nałożyłem dziś na felgi. Jestem ciekaw czy wytrzyma 2000km.

Chciałem też sprawdzić go na innych autach lub nakładany na sucho bez spłukiwania. Zacznę temat i będę go kontynuował z czasem ponieważ mam nową myjnię na osiedlu i mogę sobie testować różne produkty 🙂

Tutaj, dzisiaj żadnych minusów lub przeciw wskazań nie zauważyłem. Łatwo szybko i przyjemnie.

Teściowie ruszają na wakacje. Zobaczymy czy coś zostanie na felgach po 10 dniach i około 2000km

YouTube Link

 

A kolejne testy tego produkty wkrótce.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Update:

Data Aplikacji: 24.VII.2021 Przebieg: 15155km

Pierwsze mycie: 28.VIII.2021 Przebieg: 17182km czyli po 3468km i 69 dni co stanowi 2 miesiące i 8 dni

 

https://youtu.be/FGuwWGMOIoc

Auto zrobiło 2027km od aplikacji. Mycie felg ProElite CleaNox. Bardzo tani i skuteczny zasadowy produkt do mycia felg oraz ADBL Wheel Warrior - kwas do felg 1:10

Po samej zasadzie felgi jakby były dalej przytkane ale już po kwasiku produkt jakby się odblokował na tych felgach.

Efekt wizualny nie urywa wzroku nadmiernie ale definitywnie produkt jeszcze jest i działa. Felgi się osuszają. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.