Skocz do zawartości

Gotowe zestawy: <100pln <150pln <200pln <250pln


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Żeby nie zakładać nowego tematu napiszę tu. 

Szukam czegoś co zastąpi wszystkie produkty do wnętrza taki all in one. Do czyszczenia deski/kokpitu, plastików, trochę eko skóry, skóry. 

Mam jakiś podstawowy zestaw od Tenzi czysty kokpit, kokpit mat, czysta skóra. Akurat kończy się wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wnętrza? Nie wiem, może. Nie próbowałem. Nie wiem też, na ile nada się do skóry. Bo plastikom nie zaszkodzi, chociaż nie spodziewałbym się też właściwości czyszczących, skoro to qd do lakieru.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wash mist do skóry raczej nie ze wzgledu na alkohol, do tego jest jednak dosyć drogi... Lubię go, ale dla mnie ma dosyć konkretne zastosowania, na cały środek zwyczajnie trochę mi go szkoda.

Wyryte w skale z S20 FE 5G





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MMCzysci napisał(a):

Do wnętrza? Nie wiem, może. Nie próbowałem. Nie wiem też, na ile nada się do skóry. Bo plastikom nie zaszkodzi, chociaż nie spodziewałbym się też właściwości czyszczących, skoro to qd do lakieru.

Wyryte w skale z S20 FE 5G


 

To poszukam jeszcze coś innego.

Chyba że coś polecisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałkuję na okrągło ADBL Interior QD. Nie mając porównania nie mogę stwierdzić, że jest najlepszy, ale jak na qd solidnie czyści, zostawia matowe wykończenie, nie smuży, a jeśli już, to daje się dotrzeć. Z braku laku na skórze też coś tam zdziała. Ostatnio bawię się analogicznym produktem od Good Stuffa i on zostawia ładny satynowy finisz, przyjemnie pachnie, ale trochę smuży na gładkich plastikach, nie za bardzo umiem sobie z tym poradzić. Nie ma też mocy jak ADBL, chociaż tę moc niektórzy uważają za wadę, bo aplikowany obficie usuwa dressingi. To jest szeroki rynek i musisz zdecydować, co najbardziej Ci odpowiada. Jak skończę obecny zapas ADBl, to też poszukam czegoś nowego.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci ADBL uwielbiam za zapach i przyjemność pracy, przebierasz i już, podobnie pracuje się Hyper QDin ale tam brak zapachu.

Pamiętajcie że IQD służy do częstej pielęgnacji dobrze wyczyszczonego i zabezpieczonego auta, sam w sobie po kilku warstwach będzie odkładał brud.To takie perfumowane upoconego ciała....oczywiście że działa ale też trzeba się myć.

Ja jako samoistne czyszczenie jeśli nie IQD wybrałbym Binder Premium interior cleaner bo zostawia po sobie jednak jakieś tam zabezpieczenie , plastiki mocno odżywiają i ciemnieją, albo P&S Xpress Interior Cleaner, bo idealnie wyjaławia powierzchnię i w dodatku może być do przecierania skór.Zresztą Binder też.....

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcineke napisał(a):

@MMCzysci ADBL uwielbiam za zapach i przyjemność pracy, przebierasz i już, podobnie pracuje się Hyper QDin ale tam brak zapachu.

Pamiętajcie że IQD służy do częstej pielęgnacji dobrze wyczyszczonego i zabezpieczonego auta, sam w sobie po kilku warstwach będzie odkładał brud.To takie perfumowane upoconego ciała....oczywiście że działa ale też trzeba się myć.

Ja jako samoistne czyszczenie jeśli nie IQD wybrałbym Binder Premium interior cleaner bo zostawia po sobie jednak jakieś tam zabezpieczenie , plastiki mocno odżywiają i ciemnieją, albo P&S Xpress Interior Cleaner, bo idealnie wyjaławia powierzchnię i w dodatku może być do przecierania skór.Zresztą Binder też.....

To chyba ten Binder będzie dla mnie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea dobra, Onyx jakieś 2 miesiące temu wziąłem na palca, poczułem grudy, powąchałem palca było nijako, nie zwróciłem uwagi większej, ale Hyper QDin?

Nie wiem z jakich lat jesteś ale właśnie wróciłem z wąchania i przypomina mi sfermentowanego Ptysia czy Kaskadę taki napój z lat 90 tych jak postał tydzień na ciepłe to właśnie taki zapach był.... grejpfruta ja tam nie czuje.

My chłopy prości jesteśmy albo coś fajnie pachnie albo nie.

PS Titanium pachnie tak....Zymolowo, niby inaczej niż Concourse czy Detail ale z zamkniętymi oczami powiedziałbym że to Zymol.Ide smarować błotnik na próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.