Skocz do zawartości

biel alpejska - zestaw na start


TOMCY

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

położyłem wosk Zimola carbona i po miesiącu znikł no może 1,5....wcześniej identycznie kładłem Prostaff CC wax na cleanerze Duragloss Squeaky Clean i siedział 3-4 miechy

może zimol musi mieć swojego HDeka?

zimol zapach fajny podobny do hause of wax saphire - ale opakowanie te małe kiepsko się nakłada na aplikator - macie jakieś patenty? czy trzeba nakładać więcej niż 1 warstwę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TOMCY napisał:

położyłem wosk Zimola carbona i po miesiącu znikł no może 1,5....wcześniej identycznie kładłem Prostaff CC wax na cleanerze Duragloss Squeaky Clean i siedział 3-4 miechy

może zimol musi mieć swojego HDeka?

zimol zapach fajny podobny do hause of wax saphire - ale opakowanie te małe kiepsko się nakłada na aplikator - macie jakieś patenty? czy trzeba nakładać więcej niż 1 warstwę?

Tip#1

Pad 50mm jako aplikator 😉 pasuje prawie idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również ostatnio nakładałem wosk padem 50mm z malego opakowania. Nabiera sie wporzo, ale za to przy mizianiu woskiem lakier, pad wyskakiwał mi z dłoni i mialem obawy, że spadnie na ziemie. Niestety taki urok malych pojemności... 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Idzie wiosna także trzeba zacząć zabawę tym razem chce położyć powłokę na zewnątrz padło na CanCoat EVO 

no ale żeby to zrobić trzeba wypolerować auto 

maszyna DA już jest (yato używana jak nowa) teraz pady 
- pomyślałem o futrze - Lake Country Purple Foamed Wool 125/140mm - a co mi zależy spróbuje

- no i ZviZZer wezme 3 pady są za 109 zeta - sprawdzę który mi najbardziej podpasuje

Pasty kocha H8 (właśnie się zastanawiam czy zamawiać)???

Mam z sonaxa EX 04-06 oraz HP 01-06 (dostałem z maszyną)

IPY czystej 99,99% mam pod dostatkiem - trochę boje się jej używać bez rozcieńczenia 

 

Moje pytanie czy dokupywać jeszcze zmywacz silikonowy ???? żeby przed położeniem powłoki przemyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.