lukas1986tm Posted March 8, 2021 Report Posted March 8, 2021 Co sadzicie o praniu i suszeniu tapicerki na powietrzu w bezdeszczowy dzień, 4 stopnie, wilgotność powietrza około 60 procent? W sumie pranie jak jak pranie, bardziej zastanawiam się czy prawidłowo wyschnie
MMCzysci Posted March 8, 2021 Report Posted March 8, 2021 Wody dużo w fotelach nie zostaje, więc jeśli to pilne, możesz próbować, jednak jest mała szansa/żadna szansa, że Ci to porządnie wyschnie. Jeżeli już, użyłbym jakiejś dmuchawy albo zostawiłbym auto z włączonym ogrzewaniem. Poczekaj do wiosny.
lukas1986tm Posted March 8, 2021 Author Report Posted March 8, 2021 Ok, dzięki za odpowiedź, zrobię jak piszesz i poczekam na cieplejsze dni
Moderator Streat Posted March 9, 2021 Moderator Report Posted March 9, 2021 @lukas1986tm jeżeli chcesz zeby w takji dzien wyschło pranie to na odpalonym sinilku max nawiew na nogi max ciepło i uchylasz tylen szyby delioktanie tak aby wilgoć miałą gdzie uciec i po 2h masz suche fotele takiego stania na postoju
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now