Skocz do zawartości

Zabezpieczenia antykradzieżowe nowego auta - sugestie.


Rekomendowane odpowiedzi

Ubezpieczenie będzie tak czy siak w tym przypadku, nie ma co dyskutować Lepiej w razie czego dostać mniej, niż auto jest warte, niż zostać z niczym.
Czyli... smutna konkluzja jest taka, że najlepiej nie robić nic dodatkowego, bo jak będą mieli go buchnąć, to i tak buchną?





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MMCzysci napisał:

Czyli... smutna konkluzja jest taka, że najlepiej nie robić nic dodatkowego, bo jak będą mieli go buchnąć, to i tak buchną?

No właśnie nie. Zabezpieczać dodatkowo. Przynajmniej amator nic nie wskura. Ale chodzi mi o to, żeby nie wierzyć ślepo w zabezpieczenia, bo przy dobrych "specach" one nic nie dadzą.

3 godziny temu, dareme89 napisał:

No wziąłem. Ale nie lubię być dupczony przez ubezpieczalnie. Jakby przebieg tak wpływał na wartość to cześć busów2 letnich z przebiegiem 600tys powinny kosztować 4tys a nie 40tys...
po prostu wodze se znaleźli kolejny sposób na oszukiwanie. Ludzie bardziej znają swoje prawa i już ciężko jest przycinać na odszkodowaniach to będziemy zaniżać wyceny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I tu się chyba z Tobą zgodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Update. Podejrzewam, że, jak to w Polsce, nie wszystko, co reklamuje się jako klatkę Faradaya, faktycznie nią jest. Istnieje jakiś sposób na odróżnienie na pierwszy rzut oka bubla od czegoś, co faktycznie zadziała? Ktoś kupował i poleci coś konkretnego? Sorki za banały, nigdy wcześniej nie wgłębiałem się w temat.
BTW - ubezpieczenie zawarte z gwarancją wartości auta, czy jak to się zwie - w razie wu zwrócą wartość auta z dnia zakupu.








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMCzysci napisał:

Update. Podejrzewam, że, jak to w Polsce, nie wszystko, co reklamuje się jako klatkę Faradaya, faktycznie nią jest. Istnieje jakiś sposób na odróżnienie na pierwszy rzut oka bubla od czegoś, co faktycznie zadziała? Ktoś kupował i poleci coś konkretnego? Sorki za banały, nigdy wcześniej nie wgłębiałem się w temat.
BTW - ubezpieczenie zawarte z gwarancją wartości auta, czy jak to się zwie - po kilku latach w razie wu zwrócą wartość auta z dnia zakupu.

Ubezpieczenie zawierasz na rok,  więc jak mogą zwrócić po kilku latach w razie w sumę z dnia zakupu?🤔



 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.