Jump to content

Pady polerskie jeansowe i sztruksowe

Recommended Posts

Witam. W sumie to nie wiem gdzie ten temat założyć.

Chodzi mi o opinie o tych padach, czym się różnią jesli chodzi o zastosowanie od innych padów? - np. filcowych?

Reklamują je jako 1 step do usuwania morki.

Co o tym sądzicie?

Filcowe są do szyb, jeans sztruks jest bardzo agresywny, sciaga morke teoretycznie. Praktycznie to szybciej wziasc trizaka futro i wykonczenie niz ciac to tym jeansem... Dla mnie to chłam
Wiele razy mialem do naprawy morke i to delikatnie jedynie ja liże a nie ścina, można by znalezc zastosowanie, przy super carach np jak lakieru jest mało a chcemy cos poprawić. tak to chłam razy dwa

Godzinę temu, Gozdziu23 napisał:

Filcowe są do szyb,

Próbowałem na lakierze z Nasiol305, tnie jak wściekłe, ale pad musi być co jakiś czas zwilżony srogo wodą 🤣

Teraz robiłem felgi po zajebistym bałaganie, filc+nasiol+demineralka, zostawia zajebisty bałagan ale cięcie niesamowite. Oczywiście trzeba uważać, bo jak się za szybko chce zostają kratery😁

Polecam do mega cięcia jeans + Nasiol305, naprawdę fajnie tnie, ale rzeczywiście grubą morę, szybciej pójdzie papierem

• 1 month later...

@Gozdziu23 - to porada dla super fachowców? Bo jakoś zwykły człowiek nie bardzo rozumie twoją wypowiedż.

I może to troche rozwiniesz, bardziej dostępnie?

Zwłaszcza ta opinia że to chłam?