Skocz do zawartości

Powtórne woskowanie Fusso


macieks154

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Amator prosi o pomoc :)

 

W marcu nakładałem fusso do czarnych, wszystko pięknie siadło ale już go trochę nie ma.. Dziś chciałbym powtórzyć zabieg. Czy mogę tak po prostu nakładac po umyciu samochodu czy czymś jeszcze przed potraktować lakier ? Jeśli chodzi o coś z takich rzeczy mam tylko Ipa Cleaner od Tenzi. Auto to bmw 430, kolor saphirre black

 

Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, macieks154 napisał:

Amator prosi o pomoc 🙂

 

W marcu nakładałem fusso do czarnych, wszystko pięknie siadło ale już go trochę nie ma.. Dziś chciałbym powtórzyć zabieg. Czy mogę tak po prostu nakładac po umyciu samochodu czy czymś jeszcze przed potraktować lakier ? Jeśli chodzi o coś z takich rzeczy mam tylko Ipa Cleaner od Tenzi. Auto to bmw 430, kolor saphirre black

Amator nie amator... masz konto od kwietnia i wstydziłbyś się zadawać takie pytania.

Oprócz myć...

Dekontaminacja chemiczna -intensywność według potrzeb.

Glinkowanie - według potrzeby (test foliowej rękawiczki, wzmacnia u amatorów czucie pod palcami czy lakier jest chropowaty czy gładki, reszta czuje normalnie w dotyku podczas maycia)

Pre-wax Cleaner - kluczowy i obowiązkowy element

Ipa - czyli to co masz, zazwyczaj opcjonalne i zbędne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.