Jump to content

Rozpoczęcie przygody z polerką


TontaV8

Recommended Posts

Hej, aktualnie kompletuję listę zakupów pod korektę lakieru i nałożenie sealantu, chciałem się dowiedzieć jakie produkty polecacie.

Produkty które poddałbym dyskusji to pasty Zvizzer czyli Hard Cut, Mid Cut oraz Fine Cut i teraz chciałbym zadać pytanie, czy warto robić 3 stepa, czy jednak lepszy będzie 2 step, no i czy macie może jakieś inne propozycje dotyczące past. Następnie po korekcie chciałbym nałożyć politurę przed nałożeniem wosku, jest sens? Macie jakieś sprawdzone politury? No i na koniec, lepsza ipa czy jakiś wipe out?

Z góry dzięki za odpowiedzi, jeżeli chodzi o resztę produktów to już wybrałem i raczej będę chciał przy nich zostać, najbardziej interesuje mnie czy jest sens robić aż 3 przejazdy polerką + politura, bo coś mi tu nie pasi, więc przypuszczam że robi się raczej cięcie, finish no i politure, ale wolę usłyszeć podpowiedzi weteranów.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.