Skocz do zawartości

Szczotka do felg


Streat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Witam. 

Chciałbym wam przedstawić jedna z fajniejszych szczotek do mycia wnętrza felg. Szczotka jest dość szeroka przez co nie w każde felgi wejdzie.

Kupiłem ją pare lat temu w tesco za uwaga 7.60 zł 😂 i tak sobie leżała i czekała aż ja użyje. Aktualnie nie mogę jej już nigdzie znaleźć 😕 Gdyby ktoś znalazł coś w podobie niech podsyła link

IMG-20200824-120251887-MP.jpg

IMG-20200824-120257383.jpgIMG-20200824-120419482.jpg

IMG-20200824-120425517.jpg

 

Ta szczotka nadaje sie idealnie do mycia wnętrza felg przez swój kształt wchodzi idealnie za ramiona i bardzo dobrze domywa felgi. 

Miałem zawsze problem z domywaniem felg w taty mercedesie ponieważ tam są bardzo duze tarcze kotwiczne i tradycyjne szczotki nie wchodziły a że miałem tą szczotke to mówie zobacze jak ona sie sprawdzi i zakochałem sie w niej. Nic nie chlapie ❤️ 

Ostatnio pojawiły sie podobne w biedronce po 5zł z taka różnica ze sa na rzepy a nie zakładane na trzonek plus ma plastik dookoła co możne spowodować porysowanie felg wiec wole wersje zieloną

IMG_20200825_095602505.jpgIMG_20200825_095618769.jpg

@Good Stuff pomyślcie o takie szczotce do felg idealnie uzupełniała by sie z work stuff squall'em 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.