Skocz do zawartości

Porysowany dekor - jak to usunąć.


PanStarszy

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, PanStarszy napisał:

No wiesz nie pomyślałem . Pytanie było jak skutecznie usunąć rysy a za rady  Januszy podziękuję.

chyba nie masz pojęcia ile kosztuje w aso wymiana takiego dekoru w nowej scali

 

Ah shit, here we go again...

@KUBA46 napisał tak naprawdę o jedynym rozsądnym,  trwałym rozwiązaniu w tym przypadku. 

Zakładam że próbowałeś to wyczyscic i nadal zostaje slad. Jeśli tak to nic z tym za bardzo nie zrobisz, ten dekor, material, plastik czy czym to jest, nie jest lakierem który wypolerujesz.. 

Co do 1wszej fotki, zaznaczyłeś coś na tym jasnym dekorze, plastiku. Jedyna opcja żeby on nie łapał rys to zabezpieczenie go folią,  tak samo jak ekranu i piano black. 

Zgaduje że cena za ten dekor jest 4 cyfrowa? .. 

PS. Wyzywanie ludzi od "Januszy" sie spowoduje iż nagle znajdzie się ktoś kto ma sposób na takie uszkodzenie, i w 10 minut je naprawi i w dodatku za darmo.. a raczej otrzymasz efekt odwrotny do tego który chciałeś uzyskać..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, PanStarszy napisał:

Jeszcze nie próbowałem tego usuwać by czegoś nie spartaczyć. Idąc tokiem myślenia wymiany na nowe mogłbym przecież kupić nowy samochód, to dopiero alternatywa. 

Spróbuj któregoś z Interrior Cleanerów, ja od siebie polecę Good Stuff-a. Możesz też zakupić Soft99 Wash Mist -> banalnie prosty w użyciu, wiele wybacza, można zastosować na wiele różnych powierzchni. 

Z dekorami / gumą / wykończeniem kokpitu jest ten problem że jakiekolwiek uszkodzenie mechaniczne tj rysa mniejsza czy głębsza, zadarcie materiału jest najczęściej właśnie równoznaczne z wymianą tego elementu na nowy / wszelkie naprawy albo będą drogie, czasochłonne, albo niewykonalne, bo będzie widać różnicę.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PanStarszy napisał:

Idąc tokiem myślenia wymiany na nowe mogłbym przecież kupić nowy samochód, to dopiero alternatywa. 

Z racji tego, że lepiej zapobiegać niż leczyć. To mam jeszcze lepsze rozwiązanie niż nowy samochód. Mianowicie można zmienić żone. 😂

  • Super 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.