Jump to content

Aplikacje Cashback, LetyShops itd. jak to działa ?


Recommended Posts

Cześć. Koledzy czy ktoś może wytłumaczyć mi jak działają aplikacje typu cashback czy letyShops ? Przejrzałem kilka stron w poszukiwaniu informacji i znajdują się tam dość ogólne informacje (głównie jakie mamy korzyści). Pytam ponieważ robi się to coraz bardziej popularne tylko czy bezpieczne i czy rzeczywiście mamy z tego korzyści skoro między klientem, a sprzedawcą dochodzi jakby nie patrzeć pośrednik ? To na czym on zyskuje skoro to my rzekomo otrzymujemy w jakimś procencie zwrot gotówki (na konto?).  Czy Wy również z tego korzystacie i czy rzeczywiście są z tego jakieś korzyści ?

Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Link to comment
Share on other sites

Przy pośrednikach w banku jest tak ze pośrednik ma lepsza od Ciebie ofertę ze strony banku. Dodaje marże pośrednik która w sumie i tak jest niższa niż to co Ty jesteś w stanie wynegocjować. Myśle ze na tej samej zasadzie działają zwroty, firma x dostaje powiedzmy 200zl za to ze przez nią coś kupisz wiec się dzieli i daje Ci 100 zł cashbacku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.