Skocz do zawartości

Detailink Bug Off


Michał82

Rekomendowane odpowiedzi

W obecnym okresie letnim preparat na owady to dla mnie taki  must have, bez którego nie wyobrażam sobie jechać w trasie. Tak się złożyło, że zapytałem czy @DETAILiNK nie planuje wprowadzić do swojej oferty tego typu środka. Znając kilka ich produktów w bardzo dobrym stosunku cena/jakość pomyślałem, że mogłaby to być fajna alternatywa. Okazało się, że mają produkt gotowy ale czeka cierpliwie na swoją kolej z wprowadzeniem do sprzedaży.  Mimo to dostałem na testy buteleczkę, za co bardzo dziękuję! A, że dziś, trochę z nudów, przegoniłem dziś rano Xa nad jezioro, to kilka owadów przykleiło się do auta. Idealne warunki do testu.

Do przetestowania przedpremierowo otrzymałem od @DETAILiNK  buteleczkę ze świetnym atomizerem i etykietą roboczą z napisem Bug Off.

1.jpg.98ab94747d7b692bde98e4fb507a3660.jpg

Tak więc Bug Off to jak widać zielony płyn. Zapach przyjemny, dość mocno wyczuwalny podczas rozpylania, nie ma mowy o duszeniu czy coś takiego. Może to tylko środek na owady ale zapach naprawdę uprzyjemnia pracę 🙂. Atomizer taki jak w innych produktach od @DETAILiNK czyli Guala, coś co przypadło mi do gustu w np. Alkaline Wheel Cleaner.

Ok bierzemy się za sprawdzenie ile jest wart ten zawodnik.

Szyba przednia może nie najmocniej brudna, ale na stacji pan z obsługi sam mi ją przemył jak poszedłem po kawę. Trochę nie zrozumiał mojej miny ale cóż, chciał dobrze. Dlatego test na przedniej szybie nastąpi przy innej okazji, bo często używam tego typu środków w ten sposób, że spryskuję szybę i po kilku chwilach włączam wycieraczki. W każdym razie na bezdotyk dojechałem z szybą w takim stanie:

2.jpg.0e653ab9f1df42ffcf9709a58ddb9383.jpg

Niby coś ale nie to na czym mi zależało.

Reszta przodu auta wyglądała w ten sposób:

3.jpg.ff9ce0db4648e36c47acd4e51cb9d8b5.jpg

Tutaj już po spryskaniu. Atomizer świetnie rozpyla płyn jednocześnie trochę go spieniając. Dzięki temu nie spływa tak szybko z pionowych powierzchni i ma czas zadziałać.

6.jpg.375319dfb959c29d1322f5cd2782dc81.jpg

4.jpg.6c52843cfa925d3ded511d2c4d546fd1.jpg

5.jpg.bae37f6ba9ec32f25261c6b05a8eed85.jpg

Jak widać nie żałuję jakoś specjalnie płynu. I chyba nikt tego nie robi, bo po co?

Po spryskaniu przodu dałem mu popracować chwilę. Nie mierzyłem ile dokładnie, ale w tym czasie na felgi wleciał Alkaline Wheel Cleaner oczywiście też od @DETAILiNK 🙂

DSC_1980.jpg.13dfdc01f96fc0da524a667fa8c80cd5.jpg

i jak widać miał co robić 😜

Ok wracamy do testu.

Po spłukaniu auta wodą demineralizowaną, po owadach ani śladu. Jak widać środek poradził sobie doskonale.

7.jpg.68e5d03e80c43a54f9c66320857761ea.jpg

8.jpg.51b64f5b8ebfb3454a63d1bfbdb77232.jpg

 

Czas na małe podsumowanie.

Na tą chwilę uważam, że @DETAILiNK Bug Off zdał egzamin na 5!

Plusy:

+przyjemny zapach,

+świetny atomizer Guala,

+siła domywania.

Minusów na dziś według mnie brak.

Nie oceniam wydajności, bo w przypadku tego typu środków nie ma to dla mnie znaczenia.

Niewiadomą pozostaje też cena ale patrząc na pozostałe środki z oferty @DETAILiNK można wierzyć, że będzie na atrakcyjnym poziomie.

W miarę możliwości postaram się zamieścić drugą część testu. Tym razem tylko na przedniej szybkie z użyciem wycieraczek. Czyli to co dla mnie jest bardzo istotne.

Pozdrawiam i dziękuję za przedpremierową możliwość  testu. Nie znam ceny, ale wiem, że na pewno kupię kolejną butelkę.

 

 

 

  • Lubię to 4
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 godzin temu, Michał82 napisał:

Po spłukaniu auta wodą demineralizowaną, po owadach ani śladu. Jak widać środek poradził sobie doskonale.

 

12 godzin temu, Michał82 napisał:

Plusy:
+siła domywania.

 

Pozostaje jedna w ważniejszych kwestii - czyli wpływ na leżące na lakierze LSP :dontknow:

Z tego, co widać na Twoich zdjęciach, to po spłukaniu jest tafla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.