Jump to content

Finish care 2685 I 1000p


Recommended Posts

Witam. Mam w posiadaniu woski Finish care 2685 i 1000p. Chciałbym zabezpieczyć auto na jak najdłużej bo z reguły nie mam czasu często nakładać wosku. Przed położeniem będę robił glinkowsnie i lekką polerkę. I mam pomysł żeby położyć najpierw 2685 dla uzyskania odpowiedniej głębi koloru i na to 1000p żeby jak najdłużej wosk wytrzymał ponieważ auto używam intensywnie. Co sądzicie o takim pomyśle? 

Drugie pytanie jaki QD polecacie na ten wosk żeby uzyskać jak najlepsza sliskosc? 

Link to comment
Share on other sites

  • Moderator

Ktoś na forum kładł fusso w dwóch warstwach i było widać że trochę lepiej siedzi ale to były dwie warstwy tego samego wosku, nie jestem przekonany że takie połączenie da Ci zamierzony efekt bo po prostu 1000p tak dobrze się nie zwierzę z lakierem, nikt Ci nie zabroni zrobić takiej kombinacji ale w mojej ocenie nie będzie to trwałe połączenie i nie wydłuży znacząco życia woskowi 

Link to comment
Share on other sites

heh można robić co się chce

jak chcesz oba to najpierw 1000p na jałowy lakier a potem 2865. fk1000p jest na jakimś rozpuszczalniku to może nawet rozpuścić naturala. 286 pachnie chemicznie ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.