Skocz do zawartości

Czy używał ktoś Carplan T-cut color Fast ?


Gość pawlo0809

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde...też o tym myślałem, nawet zrobiłem małą część, urobiłem się jak głupi ale strasznie ciężko jest się zmieścić w obrębie rysy :/ Fakt że po długiej walce kilka rys stało się mniej widocznymi ;) Były to jednak te grubsze, z cieńszymi nie wiem jak mógłbym sobie poradzić żeby nie wyjść po za krawędź rysy i jeszcze bardziej nie pogorszyć sprawy. Mags Soft Foam Applicator Pad kompletnie nie nadje się do pracy z UC, bo już zgłupiałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Kurde...też o tym myślałem, nawet zrobiłem małą część, urobiłem się jak głupi ale strasznie ciężko jest się zmieścić w obrębie rysy :/ Fakt że po długiej walce kilka rys stało się mniej widocznymi ;) Były to jednak te grubsze, z cieńszymi nie wiem jak mógłbym sobie poradzić żeby nie wyjść po za krawędź rysy i jeszcze bardziej nie pogorszyć sprawy. Mags Soft Foam Applicator Pad kompletnie nie nadje się do pracy z UC, bo już zgłupiałem ?
może wykałaczką? widziałeś to? http://jak.pielegnowacauto.pl/newsy/jak-zrobic-zaprawke/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
22 godziny temu, jozwiak201 napisał:

Witam, używał ktoś w ostatnim czasie T-Cut Color Fast Czarny 500ml ?

Jak sobie radzi na lakierze i jak długo wytrzymuje.

Zastanawiam się nad użyciem go,  ale chciałbym poznać jakieś oponie wskazówki.

Wróć do pierwszej strony po odpowiedź. Coś zrobi, namachasz się a efekt utrzyma się do pierwszego mycia. Kup sobie dodo juice lime prime próbnik 100ml, aplikatory z mikrofibry ze trzy, trochę IPA, próbkę Fk1000p i aplikatory słoneczka, kilka mikrofibr. Łącznie wydasz kilkadziesiat złotych. Po jednej aplikacji masz zabezpieczenie na całą zimę a towaru wystaczy na 20 woskowań. Cleaner będzie na 2-3-4 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.