Jump to content

Pomoc po zaprawce Wrocław


Recommended Posts

Witam

Od dłuższego czasu śledzę forum i mam zamiar zająć się moją kijanką. Niestety w między czasie musiałem zrobić zaprawkę na drzwiach, którą zrobiłem sam pędzelkiem. Wyszło średnio bo było głęboko i rdzawo i robiłem tu pierwszy raz sam. Jestem na etapie że mam już to zmatowione ale nie mogę tego sam dotrzeć ręcznie. Chciałem kupić jakiś pasty (menzeny) ale wychodzi to drogo, a ja potrzebuję wyprowadzić z 10 cm2 lakieru. Czy jest jakaś dobra dusza we Wrocławiu która ma pasty bo robiła u siebie korektę i pomoże to naprawić. Kupiłem ostatnio 1L APC od ADBL się wysłali mi dwie butelki 0.5 litrowe więc za pomoc oddam na wstępie ta buteleczkę a jeśli jestem naiwny i to mało to się jakoś dogadamy. Nie chcę kupować odrazu past i padów itd bo dopiero wczytuję się w forum i nadal się to wszystko miesza. Stąd chciałbym to wyprowadzić a dopiero potem w spokojnym tempie poznawać tajniki detailingu.

Link to comment
Share on other sites

10cm2 to nie zaprawka, a robota dla lakiernika. Jak chciałeś to zrobić sam, to wporzo, ale tu już trzeba szpachlować/podkładować i lakierować (czy to sprayem, czy pistoletem). Polerka po wszystkim wskazana dla ujednolicenia.

Link to comment
Share on other sites

Może źle napisałem. Zaprawka to było dużo kropek oraz rysa. Natomiast po szlifowaniu tego obszaru wyszedł zmatowiony obszar około 10cm2. I narazie tego chciałbym się pozbyć. Zakładam że mógłbym to zrobić ręcznie ale jakby ktoś poratował po korku past to już bym był na prostej. Byłem dzisiaj w sklepie detailingowym i najmniejsze opakowania to po 250ml a potrzebne są pewnie ze dwie pasty. Uzupełniająca rysy oraz finish. Dlatego nie zdecydowałem się ich kupić bo nie nie potrzebuje narazie. Chciałbym rozpocząć detailing od mycia na dwa wiadra plus dekontaminacja i glunkiwanie plus jakie aio na start. Natomiast pasty to już kolejny krok w detailingu.

Link to comment
Share on other sites

To co zostało po papierach można wyprowadzić ale ślad po zaprawcę zostanie. Nie wiem kiedy to robiłeś ale ja bym poczekał te 2-3 tyg. minium aby się utwardziło. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.