Skocz do zawartości

Kolejny atak na nasza witrynę internetową


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Drodzy Forumowicze,

Mamy szczęście do ataków zakłócających funkcjonowanie naszej strony internetowej. 

Nie działa od wczoraj za co przepraszamy. Informatycy pracują nad jej przywróceniem. Poinformujemy Was o tym. Jesteśmy i będziemy 🙂

A do osób przyczyniających się do zatruwania nam krwi mam osobistą krótką informację. Działam w branży od 1999 roku. Nikt i nic mnie do  tego nie zniechęci bo to moja pasja 🤷

Pozdrawiam serdecznie

Grzegorz Baczyński 

Zespół Neoxal Europe

Długo nie czekaliśmy 😁 

Strona internetowa neoxal.com jest tuż do dyspozycji,😊

Zapraszamy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
1 godzinę temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Jak najbardziej. Bardzo dziękujemy za sugestię.

Koledzy, 99% przypadków takich włamań związana jest nie z dostawcą usługi (najłatwiej na nich zwalić), a zwyczajnie z błędami w kodzie strony i użytymi narzędziami/skryptami, zwłaszcza gdy wiele z dodatków pochodzi z obcych serwerów. Nigdy nie podejmujcie nerwowych ruchów, a poważnie przyglądnijcie się najpierw na bezpieczeństwo kodu strony. Życzę zwycięstwa w tej walce, ale i siły spokoju wraz z opanowaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
14 minut temu, b0l5 napisał:

wordpressa mają najnowszego, może i wtyka któraś nawala, z resztą nie napisali jakiego typu mieli atak.

ja to rozumiem i pewnie Ty też. Wordpress jest bardzo popularny i choćby z tego względu najbardziej podatny na błędy i ataki. Ponadto, często wykorzystywane są właśnie wtyki, które mówiąc delikatnie, są często dziurawe i mało bezpieczne. Jak zapewne wiesz, to czy przeniosą stronę do OVH, czy pozostawią na nazwie, czy też jeszcze gdzieś indziej, to dając ten sam kod, pewnie nic się nie zmieni,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Koledzy, bardzo dziękuję za pomoc. Strona jest na serwerach Centrum Internetowego ppcefekt.pl Problem polegał na wyświetleniu komunikatu error serwer. Czyli braku możliwości otwarcia witryny. Wtyczki do Wordpress są aktualizowane co miesiąc. Ale jak widać nie pomogło.

Pzdr Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.