Skocz do zawartości

Pomysł na biznes ?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

 Zastanawiam się nad zrobieniem wynajmu odkurzacza piorącego puzzi 100, mam nową maszynę, miałem prac zarobkowo ale nie wyszło. 

Wpadłem na pomysł żeby taka maszynę wynajmować. W okolicy 50 km nikt nie ma takiej usługi. Co o tym myślicie ? Warto ? Może ktoś ma doświadczenie w takim temacie? 

Za wszystkie pomocne rady z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci szczerze że jakbym miał zapłacić za wynajem sprzętu, samemu sie babrać w pranie, uważac aby nie uszkodzić odkurzacza, jechać po niego a potem odwozić, to bym wolał dac te 200 zł firmie która mi przyjedzie pod dom i wypierze całe auto. To tak z pozycji przecietnego Kowalskiego który sie nie bawi w kosmetyke i nie ma o tym pojecia. Aczkolwiek jak sie nie ogłosisz i nie spróbujesz to sie nie dowiesz, czy ma to sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@W1Michal tylko ludzie co wynajmują odkurzacze piorące to zwykle robią to na grubsze roboty typu, pranie kanap, dywanów itp a nie na jedno auto 🙂 bo na jedno auto faktycznie sie nie opłaca 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2020 o 18:49, T2Maciek napisał:

Właśnie o to mi chodzi jak ten pomysł z wynajmem wygląda od strony rzeczywistej. Może ktoś prowadzi coś podobnego i się wypowie ? 🙃

Ludzie wpłacają kaucję i zostaje ona wrócona kiedy odkurzacz wraca cały i zdrowy. 

Do tego jakieś pokwitowanie, że przed wynajmem odkurzacz jest cały i zdrów i zobowiązujesz się do naprawy jak zepsujesz i gitara.

Godzinę temu, Streat napisał:

@W1Michal tylko ludzie co wynajmują odkurzacze piorące to zwykle robią to na grubsze roboty typu, pranie kanap, dywanów itp a nie na jedno auto 🙂 bo na jedno auto faktycznie sie nie opłaca 😉 

Dlaczego nie? U mnie koleś za 50zł daje na dobę i jeszcze dorzuca środki do prania.  Ręcznie nie robię ani lepiej ani taniej. Oferta bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.