Skocz do zawartości

HECKMANN 1200


yas

Rekomendowane odpowiedzi

Zaglebilem sie w temat i sie zgadza wszystko z strona lak-auto. Ty jestes przykladem bo masz nowsza rotacje r7 pomaranczowa i parametry jak na ich stronie. 

Natomiast inni sprzedajacy pisza rozne bzdury zawyzajac znaczaco cene. A shiningcar juz dopytalem na mailu podal parametry z lak auto, na www maja blad. 

Masz moze maszyne heckmann da15? Chcialbym porownac obudowy i rozmiary z r7. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglebilem sie w temat i sie zgadza wszystko z strona lak-auto. Ty jestes przykladem bo masz nowsza rotacje r7 pomaranczowa i parametry jak na ich stronie. 
Natomiast inni sprzedajacy pisza rozne bzdury zawyzajac znaczaco cene. A shiningcar juz dopytalem na mailu podal parametry z lak auto, na www maja blad. 
Masz moze maszyne heckmann da15? Chcialbym porownac obudowy i rozmiary z r7. 

Niestety nie mam :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak stabilizacja w 1200, moc, głośność, ogólne wrażenia?

Moc dobra, ja zazwyczaj robię elementy po matowaniu na padzie 150mm i daje radę(bo r7 już nie ma mocy na 150). Stabilizacja w porządku. Głośność- ja robię w słuchawkach bo jest dosyć głośna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Waffel czyli warto dołożyc do 1200 zamiast R7? Ja ją kupiłem z talerzem 125mm i do tego też talerz 75mm, ale się nie znam, nawet nie ogarniam czy działa w niej wolny start. Brakuje mi jeszcze padów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Waffel czyli warto dołożyc do 1200 zamiast R7? Ja ją kupiłem z talerzem 125mm i do tego też talerz 75mm, ale się nie znam, nawet nie ogarniam czy działa w niej wolny start. Brakuje mi jeszcze padów.

Jak nie zamierzasz pracować na padach większych niż 135 mm to r7 wystarczy. Przynajmniej mi przez kilka lat wystarczała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Waffel hej czyvz perspektywy czasu uważasz że r7 to dobry wybór? Szukam już dłuższy czas rotacji i nie mogę się na nic zdecydować... Ma to być dodatek do DA czyli na małe pady i do ciecia. Zastanawiam się również nad lare lr20-125 lite czy jest sens dopłacić dla tzw podwójnego przełożenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Waffel hej czyvz perspektywy czasu uważasz że r7 to dobry wybór? Szukam już dłuższy czas rotacji i nie mogę się na nic zdecydować... Ma to być dodatek do DA czyli na małe pady i do ciecia. Zastanawiam się również nad lare lr20-125 lite czy jest sens dopłacić dla tzw podwójnego przełożenia 

Trudno powiedziec. R7 jest tak idealnie pomiędzy. Da radę na małych padach ale przydała by się mniejsza. Da radę tez do cięcia, ale mogłaby być mocniejsza ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.