Skocz do zawartości

Pasta K2 do felg


maajkeelo

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, maajkeelo napisał:

Posiadam pastę Aluchrom K2 daje to jakiś efekt ? Chodzi mi czy się świeci jak się zaaplikuje na felgę ?

Najpierw musisz doczyscic felge np. Deironizer, kwas, wheel cleaner, a potem można pobawić się z tą "pastą" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej, alufelgi wyczyścić dedykowanymi środkami a potem możesz aplikować wspomnianą pastę. Rozpoczynając przygodę z detailingiem aplikowałem takie specyfiki na koła, mozolna robota a efekt mizerny, zainwestuj w dedykowane środki zabezpieczające alufelgi i będziesz zadowolony 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, maajkeelo napisał:

Posiadam pastę Aluchrom K2 daje to jakiś efekt ? Chodzi mi czy się świeci jak się zaaplikuje na felgę ?

Pewnie się świeci. To jest ścierne i do metalu a twoje feli sa lakierowane. Porównaj sobie twardość lakieru do metalu i pomyśl co się pewnie stanie 🙂

Pokaż felgi na foto to pomyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.11.2019 o 23:38, analyzator napisał:

Pewnie się świeci. To jest ścierne i do metalu a twoje feli sa lakierowane. Porównaj sobie twardość lakieru do metalu i pomyśl co się pewnie stanie 🙂

Pokaż felgi na foto to pomyślimy.

ALUTEC Sigma no malowane są te czarne "szprychy" więc co polecacie coś na felgii by ladnie się swieciły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, analyzator napisał:

@maajkeelo chcesz je doczyścić, wypolerowac czy zabezpieczyć ?

Hmm.. myślę o jakimś efekcie połysku czy może zabezpieczyć. Chodzi mi o to że one są nówki w Marcu/Kwietniu je zakładam i chciałbym oprócz oczyszczenia brudu za pomocą gąbki  z szamponem jakoś dać im efekt by się świeciły jakiś Q&D czy coś xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 minut temu, maajkeelo napisał:

Ale to jest na felgi ? bo jak dobrze w necie widzę to ludzie tym całe auto woskują xD 

Bo mam Fusso może je położę na felgi 😄

@maajkeelo, przecież FK1000p to normalny twardy wosk. Można na całe auto, a można i na felgi. Tym bardziej, że testerek za 20 PLN można kupić, to na felgi do końca życia starczy ;-)  A jak chcesz to i Fusso możesz położyć,. Jedyne co to pamiętaj że felgi, czy pod FK1000p, czy Fusso trzeba przygotować, i samo umycie felg rękawicą i szamponem to może być trochę przymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2020 o 00:16, gordon napisał:

@maajkeelo, przecież FK1000p to normalny twardy wosk. Można na całe auto, a można i na felgi. Tym bardziej, że testerek za 20 PLN można kupić, to na felgi do końca życia starczy ;-)  A jak chcesz to i Fusso możesz położyć,. Jedyne co to pamiętaj że felgi, czy pod FK1000p, czy Fusso trzeba przygotować, i samo umycie felg rękawicą i szamponem to może być trochę przymało.

Felgi nówka w kartonie jeszcze parę dni temu były 😄  Dopiero co Pirelli założyłem na nie i czekają do wiosny, to może tylko IPA odświeżyć i kłaść Fusso ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.