Jump to content

Recommended Posts

Posted

Panowie mam takie pytanie - wylała mi się kawa na siedzenie i dzięki szybkiej interwencji poradziłem sobie z nią za pomocą Vanish pianka dywany/tapicerka ale został mały ślad w postacie okręgu , wie ktoś jak sobie z tym poradzić jakimś domowym sposobem lub w co się zaopatrzyć ? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam. 

20191028_053413.jpg

Posted

@ibiza jeżeli uzyles vanisha to licz się z tym że plama się utrwalila i ślad zostanie 😉 

 

Użyj dedykowany środek do takich plam 

Stainshield Tanin Stain Remover

Posted

Wyczyścileś miejsce gdzie był ślad po kawie to reszta siedzenia jest brudna. Wyczyść całe siedzenie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Moderator
Posted
7 godzin temu, ibiza napisał:

wie ktoś jak sobie z tym poradzić jakimś domowym sposobem lub w co się zaopatrzyć ?

ADBL Bonnet albo Shiny Garage Extra Dry - robią to bez problemu - wiem co mówię bo myje po kawie fotele raz w miesiącu..... frustrated head GIF

 

PRZED:

2019-10-03-17-27-42.jpg

PO:
2019-10-06-17-42-28.jpg

 

Tutaj akurat inny produkt do bonetu w wersji przed produkcyjnej, ale plama po kawie.

Posted

@Domel ma racje, tani i prosty sposob: 

Kupujesz ADBL Bonnet 0.5l (ok. 20zl) 

Spryskujesz cale siedzisko stosunkowo obficie

Ja w tym przypadku wypracowal bym to jeszcze szczotka do tapecerki *dostepne w kazdym tesco czy auchan)

Czekasz az przeschnie i odkurzasz

Jak calkowicie wyschnie widzisz efekt twojej pracy, w razie potrzeby powtarzasz caly proces

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.