Morgy Posted November 3, 2019 Report Posted November 3, 2019 Witam, moje auto będzie mieć nowy lakier. Zastanawiam się jak go zabezpieczyć. Myślałem nad woskiem soft99 fusso. Jeszcze nigdy nie kładłem żadnego wosku, ale jako takie pojęcie mam, używałem produktów do dbania o lakier Kolor to zwykła czerń, SCHWARZ 2, kod 668. Pracuję w firmie gdzie jest dużo kurzu i za każdym razem po skończonej pracy auto ma tonę kurzu na sobie, czy wosk będzie dobrym wyborem? Ceramika to już o wiele wyższe koszta. W związku z tym mam kilka pytań. 1. Czy położenie tego wosku na auto jest dobrym wyborem? Myślałem, żeby aplikować go przed zimą i na wiosnę - przez co miałbym cały czas ochronę. 2. Przed położeniem wosku bezpośrednio po polerce wyczyścić cleanerem, a potem IPA i kłaść wosk? Czy sama IPA? 3. Nakładać będę w garażu, mam możliwość podniesienia temperatury do około 20 stopni, czy lepiej aplikować w zimniejszym garażu? 4. Po nałożeniu wosku ile powinienem poczekać z wyjazdem? 12h czy lepiej 24h? Podobno jak jest niska temperatura, to można np całą maskę zamiast robić to mniejszymi partiami. Jak polecacie? 5. Wosk trzeba docierać ręcznie, czy można maszynką? Na pytania starałem się szukać odpowiedzi na forum, ale nie znalazłem, lub źle szukałem. Bardzo proszę o doradzenie w tej kwestii, będę bardzo wdzięczny.
menior Posted November 3, 2019 Report Posted November 3, 2019 @Morgy Poczytaj forum ale postaram sie odpowiedziec na dreczace Cie pytania 1.Jesli nie chcesz powloki to wosk jest dobrym wyborem a jesli chodzi o trwalosc to Fusso w tej kategori najlepszym ale ma pewna tendencje do przyciagania kurzu mozesz wybrac cos innego ale mniej trwalego albo Fusso na zime a jakis przyjemniejszy wosk latem 2.Jesli chcesz polerowac to cleaner nie jest potrzebny,ipa natomiast zawsze po polerce i ewentualnie po cleanerze tez mozna dac,nie zapominaj o dekontaminacji przed polerka 3.Przy woskach nie ma to wiekszego znaczenia,byleby temperatury nie byly ekstremanalne 4.Lepiej te 12h. to takie minimum w przypadku Fusso lepiej nie moczyc,nie wiem co masz na mysli partiami Ja ide po kolei,cofam sie sprawdzam i ewentualnie docieram itd. 5.Nakladac i docierac recznie,plynne woski wygodnie i maszynowo nakladac 1
Morgy Posted November 3, 2019 Author Report Posted November 3, 2019 19 minut temu, menior napisał: @Morgy Poczytaj forum ale postaram sie odpowiedziec na dreczace Cie pytania 1.Jesli nie chcesz powloki to wosk jest dobrym wyborem a jesli chodzi o trwalosc to Fusso w tej kategori najlepszym ale ma pewna tendencje do przyciagania kurzu mozesz wybrac cos innego ale mniej trwalego albo Fusso na zime a jakis przyjemniejszy wosk latem 2.Jesli chcesz polerowac to cleaner nie jest potrzebny,ipa natomiast zawsze po polerce i ewentualnie po cleanerze tez mozna dac,nie zapominaj o dekontaminacji przed polerka 3.Przy woskach nie ma to wiekszego znaczenia,byleby temperatury nie byly ekstremanalne 4.Lepiej te 12h. to takie minimum w przypadku Fusso lepiej nie moczyc,nie wiem co masz na mysli partiami Ja ide po kolei,cofam sie sprawdzam i ewentualnie docieram itd. 5.Nakladac i docierac recznie,plynne woski wygodnie i maszynowo nakladac 2. Po co dekontaminować lakier, który nie ma żadnych skaz ponieważ jest całkowicie nowy? Myślałem, że na nowy spolerowany lakier wystarczy cleaner czy tam ipa i można nakładać wosk. PS: Jeszcze pytanie odnośnie mikrofibry, może być taka za 5 złotych z allegro 35x35 240g czy lepiej zainwestować w taką 400g 40x40 bezszwową? Ile takich sztuk kupić na całe auto? Dzięki za odpowiedź!
menior Posted November 3, 2019 Report Posted November 3, 2019 @Morgy dekontaminacje sie robi przed polerowaniem,i nawet jesli auto nowe to moesz sie zdziwic po przeleceniu deironem ile zelastwa mozesz miec przynajmniej ta chemiczna warto zrobic,glinka jesli nie masz zamiaru polerowac a nie masz doswiadczenia to mozesz odpuścić,co do mf to nie bralbym niewiadomego pochodzenia i jakosci,za 7/8 zl. sa juz dobre np.Waxpro 1
Morgy Posted November 3, 2019 Author Report Posted November 3, 2019 36 minut temu, menior napisał: @Morgy dekontaminacje sie robi przed polerowaniem,i nawet jesli auto nowe to moesz sie zdziwic po przeleceniu deironem ile zelastwa mozesz miec przynajmniej ta chemiczna warto zrobic,glinka jesli nie masz zamiaru polerowac a nie masz doswiadczenia to mozesz odpuścić,co do mf to nie bralbym niewiadomego pochodzenia i jakosci,za 7/8 zl. sa juz dobre np.Waxpro Dlaczego tak bardzo upierasz się tej dekontaminacji? Przecież samochód nie jest nowy, tylko będzie mieć położony nowy lakier, po polakierowaniu, wyschnięciu idzie od razu polerka, potem chciałem zrobić odtłuszczaczem (cleaner, ipa) i na to wosk. Auto od lakierowania po nałożenie wosku nawet nie opuści garażu. Nie mam za dużej wiedzy, ale nie widzę tutaj jakiejkolwiek podstawy do stosowania chociażby psikacza do usuwania smoły czy żelastwa, bo gdzie auto miałoby się tego nabawić stojąc w garażu? Dalej widzisz sens robić dekontaminacje? Jeśli tak to wyprowadź mnie z błędu, może faktycznie się mylę, a Ty masz rację Nie piszę tego złośliwie ani nic, tylko bardzo mnie to dziwi. Dzięki za polecenie mikrofibr, cena fajna i opinie świetne. 1
menior Posted November 3, 2019 Report Posted November 3, 2019 @Morgy sorry masz racje nie doczytalem,myslalem ze auto nowe a nie nowo lakierowane Dobrze rozumujesz 1
menior Posted November 3, 2019 Report Posted November 3, 2019 @Morgy Poszukalbym tych mf WaxPro z seri Nolimit Do cleanera,wosku,ipy 4/5 dobrych mf powinno starczyc.Najlepsza opcja to Cleaner+Ipa 1
MMCzysci Posted November 3, 2019 Report Posted November 3, 2019 Waxpro vs. WS Gentleman - które będą lepsze do docierania wosku?Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
menior Posted November 3, 2019 Report Posted November 3, 2019 @MMCzysci 2 minuty temu, MMCzysci napisał: Waxpro vs. WS Gentleman - które będą lepsze do docierania wosku? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka Gentleman jak dla mnie zdecydowanie,ale tez i kosztuje 2 krotnie 1
MMCzysci Posted November 3, 2019 Report Posted November 3, 2019 @menior Widziałem gdzieś promkę 5 sztuk za 42 PLN, czy tak jakoś - nie wiem, czy jeszcze aktualna. Z innej beczki - mógłbyś napisać mi coś o używaniu IPy? Może być na PW - stężenie, czym nakładać itd... byłbym wdzięczny. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka 1
menior Posted November 3, 2019 Report Posted November 3, 2019 @Morgy te z pierwszej oferty,te z drugiej tez wygladaja ciekawie ale nie znam 1
Morgy Posted November 3, 2019 Author Report Posted November 3, 2019 3 minuty temu, menior napisał: @Morgy te z pierwszej oferty,te z drugiej tez wygladaja ciekawie ale nie znam Jeszcze pytanie co do tego cleanera i ipy, to wtedy dać cleaner i potem ipę, czy sam cleaner albo ipa starczy? Litr wystarczy?
menior Posted November 3, 2019 Report Posted November 3, 2019 2 minuty temu, Morgy napisał: Jeszcze pytanie co do tego cleanera i ipy, to wtedy dać cleaner i potem ipę, czy sam cleaner albo ipa starczy? Litr wystarczy? Wpierw cleaner a potem ipa! Ipe rozcienczasz zazwyczaj 50/50 wiec litrem przelecisz z 20 aut 1
MMCzysci Posted November 3, 2019 Report Posted November 3, 2019 Dajesz IPę i/lub cleaner. Nigdy IPę samą.Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Morgy Posted November 3, 2019 Author Report Posted November 3, 2019 1 minutę temu, menior napisał: Wpierw cleaner a potem ipa! Ipe rozcienczasz zazwyczaj 50/50 wiec litrem przelecisz z 20 aut Polecisz jakieś konkretne produkty?
menior Posted November 3, 2019 Report Posted November 3, 2019 17 minut temu, Morgy napisał: Polecisz jakieś konkretne produkty? Ipa to Ipa znajdziesz bez trudu pod nazwa Alkochol izopropylowy 99,9%,co do cleanera mozesz wziasc dedykowany od Softa99 albo i inne lepiej z tych czystych pod fusso(z tanich np.od SG) tu masz temat o cleanerach
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now