Skocz do zawartości
anothervision

BMW 318IS początek przygody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie , niżej przedstawiam własny samochodzik + krótka historia

BMW E36  rocznik 97' , to czwarty samochód który oglądałem i kolejny zaraz po wcześniejszej 325 gdzie na szybko spawali progi przed moim przyjazdem. Po kilku wycieczkach do Niemiec , zdecydowałem szukać czegoś na terenie Holandii w niższych pieniądzach bardziej do nauki.
No i pojechałem z kolegą do handlarza 15km od domu gdzie stała moja E36 , po kilku raportach z wcześniejszych samochodów doszedłem do wniosku że nie chce wiedzieć co się z nią działo wcześniej i kupuje bez raportu napraw uszkodzeń itp. .
Podczas rozmowy z handlarzem usłyszeliśmy iż auto pochodzi od pierwszego właściciela , co nas momentalnie rozbawiło ponieważ po kilku wcześniejszych samochodach byłem bardzo pesymistycznie nastawiony. No ale kumpel obejrzał e36 i mówi że trzeba brać bo się opłaca , tak zrobiłem bmw zakupione a teraz czas odświeżyć tego młodzieńca! 😄

Mam sporo planów co do tego samochodu , i nie mowa tutaj o umcyk umcyk lub spojlerach.
W wyglądzie zewnętrznym nie planuję wprowadzać większych zmian , natomiast więcej się zmieni pod względem osiągów ponieważ planuję swap na 2.8 no i co najważniejsze wnętrze podsufitka zmiana koloru skóry + fajne nagłośnienie ( ciepło grające )
Dajcie znać co myślicie o mojej furce z miłą chęcią odpowiem na każde pytanie , a zdjęcia w kolejności zakupu kupiłem ją na 18'

Pozdrawiam Daniel O.

20190518_212731swiatla.jpg

20190518_212808.jpg

Postęp w pracach będzie co kilka dni aktualizowany z dodatkowymi informacjami

20190902_163104.jpg

20190902_163154.jpg

20190902_163209.jpg

20190902_175605.jpg

20190902_175724.jpg

20190902_175728.jpg

20190902_180051.jpg

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@anothervision ładna baza 👍 Będę śledził Twój temat. Obecnie, jak sam piszesz jest to temat rozwojowy, więc przeniósłbym go do działu Mój pieszczochy.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładna furka 👍 Na jaki kolor chcesz przemalować skore? Moim zdaniem obecny kolor idealnie współgra z lakierem, ale wiadomo ma się podobać właścicielowi. Czekam na relacje z prac 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżyć aktualna , lub troszkę rozjaśnić wszystko wyjdzie w praniu 😉

Dzięki za komentarze, za kilka dni zacznę działać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super że w oryginale bez wiejskiego tuningu , sam posiadam e30 oryginal w IS 🙂 Wiem jak ciezko znaleźć ładny egzemplarz a potem go dopieścić . Pozdrawiam i trzymam kciuki .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj właśnie jechałem z rodzinką na trening i zauważyłem w swojej mieścinie dwie e30 , i jedną e32 przed firmą gdzie gościu regeneruje klasyki , myślę tam do niego podjechać i zapytać czy nie potrzebuje super ucznia =p

ps. lecę oglądać Twojego IS'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Regulamin

Przenoszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi