Skocz do zawartości

Carbonschwarz BMW pytanie o korektę


Rekomendowane odpowiedzi

pytanie do osób które robily korektę Carbonschwarz (e60), jest w mojej okolicy "spec" od korekty (z tego co z nim gadałem coś tam wiedze ma przynajmniej teoretyczną) kolega chce mu oddać e60 w kolorze carbonschwarz, i jak usłyszał co to za lakier to stwierdził......łooo panie, cena +25 % i czas tydzień bo to lakier skała i żeby go spolerować to jest męczarnia. Czy ten lakier faktycznie jest aż tak twardy i nie przyjazny w korekcie ? czy gość usiłuje po prostu go lekko naciągnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carbonschwarz to zwykły metalik od BMW taki ni to czarny ni to szary prawde mówiać idzie wyprowadzić normalnie to nie np schwarz 2,  dla mnie bardzo przyjemny lakier do pracy, sprawiedliwy, twardy, trudno coś zjebać. Pasta koch h8 futro brayt, poprawienie gąbką polishową od flexi i wykończeniem dualem, essence + wybrane zabezpieczenie i mamy taki look że głowa mała
Robota jak chcemy zrobić dobrze ale bez spuszczania z pojedynczymi rysami i bez uzycia papieru to 1-2 dni po 8-10h bez przerwy u mnie bierze się za to około tysiaka mniej więcej za budę typu e60
BMW jest w miare twardy no i czarny kolor to pod swiatlo wszystko widac, wiec utrudnienie jest ale nie detailera a dla polermajstra 🙂

13 minut temu, W1Michal napisał:

ok czyli generalnie idzie ten lakier wyprowadzić tak aby rysy od szczotek na myjni zeszły w 99,9 % ?  gość jest przerażony jakby ruski czołg dostał do korekty. Jakich past używałeś tak z ciekawości ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.