Skocz do zawartości

Czy coś takiego da się zrobić z każdym lakierem


asaledr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Znalazłem takie zdjęcie jakiegoś tam auta w internecie, a właściwie filmik.

11a.jpg.6de60484888cf673dd08c23a9bdbe52e.jpg

 

Mniejsza z tym co to za auto, chodzi mi o jego kolor. Tutaj widzicie jest takie lusterko po prostu, ten kolor jest taki idealny, taki no sami widzicie. I tutaj pytanie czy takie coś da się zrobić z każdym czarnym lakierem metalicznym połyskowym? Albo inaczej co tutaj zostało właściwie zrobione, że ten lakier jest jaki jest? Wiadmo, nikt nie wie 100% co dokładnie, ale tak na oko specjaliści co tu mogło mniej więcej być zrobione że on tak wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asaledr wystarczy umyć auto i dać dobre qd... i tyle. Czy taki efekt rówież cię zadowala?

 

Co do zdjęcia to nikt ci na pytanie nie odpowie. Czynników na to jak wygląda lakier na zdjęciu jest zbyt wiele. Po 1 produkt jaki leży na lakierze. Po 2 oświetlenie. Zauważ że biżuteria po wyjściu na dwór już nie wygląda tak jak u jubilera. Po 3 aparat. W tej chwili nawet komórki tak podkręcają fotki że z ulepa da się cacko zrobić pod odpowiednim kątem.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Znalazłem takie zdjęcie jakiegoś tam auta w internecie, a właściwie filmik.
11a.jpg.6de60484888cf673dd08c23a9bdbe52e.jpg
 
Mniejsza z tym co to za auto, chodzi mi o jego kolor. Tutaj widzicie jest takie lusterko po prostu, ten kolor jest taki idealny, taki no sami widzicie. I tutaj pytanie czy takie coś da się zrobić z każdym czarnym lakierem metalicznym połyskowym? Albo inaczej co tutaj zostało właściwie zrobione, że ten lakier jest jaki jest? Wiadmo, nikt nie wie 100% co dokładnie, ale tak na oko specjaliści co tu mogło mniej więcej być zrobione że on tak wygląda?
Tak, da sie. Odchamic, politura, albo dobre AIO wystarczy. Wklajam zdjecie 19 letniej bory. Pierwszy raz w swoim istnieniu miala pelba dekontaminacje. Na koniec SRP na kraussie 8mm. Abarth mial zrobione 3 lata temu odswiezenie. Ograniczam sie do myc i nalozenia czegos nowego od czasu do czasue80dd8536858f2f4f2d843d2c8e3fb11.jpgd5235ac3dcda6c940e95b1093f8fce5b.jpg642d4d6c5700bf72b8e84732393b1e19.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.