Skocz do zawartości

Tevo QD Black Strong


damiano2007

Rekomendowane odpowiedzi

Maska i krople po 10 dniach od aplikacji. Tam gdzie położony wosk widać różnicę od razu. Zrzut wody tam gdzie był sam Black strong jest, nie tak błyskawiczny, ale jakieś 10 sekund po tym jak film się kończy zrzucił prawie wszystko. Krople? Jakieś tam wychodzą. Fajną różnice widać na środku maski po pasku.


Na sam koniec zdecydowałem się zaaplikować na cały samochód, wesele w sobotę, a to zrobię;) lakier taki jaki był, nie dekontaminowany. Ostatnie zdjęcie pokazuje krople na dachu po dzisiejszym deszczu 5 dni po aplikacji.f06ba6700f56193ef640f577eccbd7cc.jpg94651b70a498ed63befce458ef87c36d.jpg2f2ca57ab8e41793c1ac7472128b9d3f.jpg3243498426f4ff9336237fd3a6fa707f.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tip dla potomnych: wydaje mi się, że lakier ma być SUPER ZIMNY, a nie chłodny. Żaden przejazd z miejsca na miejsce nie może mieć miejsca. Jeśli lakier nie bedzie zimny tylko chłodny produkt odparuje gdy psikniecie i powstaną chmury i nie będzie się dało rozprowadzić. 

Obserwacja: w produkcie pływają jakieś białe drobinki.

IMG_20190804_102948.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Hej 

Chciałbym, żebyście wiedzieli, że czytamy  Wasze recenzje i oglądamy filmy. 

 

Dlatego też poniżej mój krótki komentarz do testów-filmów, które robicie z naszymi QD -kami:

 

Produkty do lakieru mają różne przeznaczenie i jak sama nazwa wskazuje Quick Detailer jest to produkt do szybkiego odświeżenia lakieru. 

W pierwszej kolejności musicie się zastanowić czego oczekujecie od produktu? 

Czy ma on usunąć plamy po tłustych palcach wodzie itp. ?

Czy ma odświeżyć powłokę ceramiczna, wosk, polimer lub inny tego typy produkt?

Czy może sam w sobie ma być zabezpieczeniem lakieru na jakiś czas?

Czy chcesz mieć kropelki czy może produkt, który jest bardziej hydrofilowy " czyli tafluje" ?

Jeżeli chcemy tylko odświeżyć lakier, to pryskamy małą ilość produktu wycieramy ręcznikiem z fibry i wtedy może być o dużej gramaturze.

Ale jeżeli chcemy, czegoś więcej od QD to musimy użyć większą ilość produktu, ponieważ musi on wejść w lakier. Najlepiej wetrzeć go ręcznikiem z krótkim włosiem i małej gramaturze, żeby podczas wcierania produkt wchodził w lakier, a nie w fibrę. Kolejnym krokiem jest dopolerowanie go i tu możemy użyć już grubszy ręcznik np 400g lub 500g. 

Bardzo dziękujemy koledze Eidos 71 za super recenzję, ale taki gruby ręcznik w pierwszym kontakcie wchłania znaczną część produktu, stąd takie słabe kropelki.

A i jeszcze jedno pamiętajcie, że nasze QD-eki są bardziej taflujące "hydrofilowe"  i ściągają bardzo ładnie wodę taflami.

Czekamy na kolejne opinie. 

Już niedługo kolejne próbki, kolejne produkty do testów. 

Pozdrawiamy zespół Tevo Poland 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

na wstępie chciałbym podziękować @Tevopoland za próbkę QD Black Strong. Będzie to pierwszy produkt, o którym piszę na forum. Lepiej późno niż wcale

QD nałożyłem na Passata B5 rodziców, którego lakier pozostawia wiele do życzenia.

 

15 sierpnia został nawoskowany zestawem Prima Amigo + Bilt Hamber auto-balm, po czym samochód wyruszył w podróż do Chorwacji.

W nocy z 26 na 27 sierpnia, po 2900 km, pojechałem na bezdotyk umyć Passata. QD Black Strong zaaplikowałem na całą karoserię oraz felgi z lewej strony, które przez mocno pylące klocki TRW nie mają lekkiego życia. 

 

Nie oszczędzałem produktu, ale też nie nakładałem go jakoś przesadnie dużo - w butelce zostało ok. 1/3 płynu. Sama aplikacja przebiegła szybko i sprawnie. Rano dostrzegłem kilka ciemniejszych smug, które bez problemu zeszły po przetarciu puszystą fibrą.

 

Zdecydowanie poprawiła się śliskość lakieru oraz pojawiło się delikatne szkiełko. Przyciemnienia nie zauważyłem.

 

Ponieważ nie mam codziennie kontaktu z autem, zaktualizuję temat za tydzień lub dwa - zobaczymy jak QD spisze się na felgach. Do tego czasu samochód będzie stał pod chmurką i kręcił się głównie po mieście.

69455312_487952541989310_7903082863677931520_n.jpg.b627cdb3b9d8135a3c39aa236f752a62.jpg

69395562_458092294776347_3945080022909321216_n.jpg.f3927f63ebbc4dbc81940ae560163d50.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na nasz Instagram tam jest filmik z aplikacji i działania. 
OCZYWIŚCIE można aplikować nasze QDki na mokro i działają, 
 

Dzieki@Tevopoland za odpowiedz!

No polane na serio na bogato !

P.s Dostałem na testy qd Black Strong i testy już od dawna jest a nie dostałem zwykłego qd Black. Mogę się go jeszcze spodziewać czy już nie bardzo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję zobaczyć jak wygląda Passat. Do tego czasu samochód nie był nawet na bezdotyku. Nie sprawdziłem przebiegu, ale nie jeździł dużo.

Krople świeżo po deszczu. Jak widać QD działa całkiem nieźle - felgi z lewej strony brudzą się zdecydowanie mniej. Nie zauważyłem również plam po opadach.

20190913_210557-2.jpg

20190913_210609-2.jpg

20190913_210616-2.jpg

20190913_210625-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło około 1,5 miesiąca i około 1500km. Qd ma sie całkiem dobrze na elementach, które ogólnie nie dostają po tyłku. Niestety na dołach drzwi i zderzaku tylnym już go praktycznie nie ma. W tym czasie nie był podbijany żadnym innym qd, ani razu nie był na bezdotyku. Myty tylko w domu, na 2 wiadra - było 5 myć, za każdym razem piana yeti, a raz citrus foam z cleantech'a. Następne mycie będzie pewnie kwaśnym szamponem, żeby sprawdzić czy coś się odetka. Poniżej film z dziś i zaległy co się nie dodał 😅

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Bapko dopiero dziś doszły małe buteleczki, w najbliższym czasie ( za około tydzień ) testery trafią do sklepów będzie około 500 sztuk na  Polskę. Szukajcie u naszych dystrybutorów. 

do dowolnego zakupionego produktu Tevo będzie tester gratis. 

Wyślij jeszcze raz do nas wiadomość z adresem na tevopoland@gmail.com wyślemy.

@PPatryk z tego co widzę to produkt jest na drzwiach, tylko nasz QD Strong jak jest przytkany bardziej jest hydrofilowy i tafluje. 

ostatnio u nas na testach kwas Clean Tech 10ml na 1 litr wody i pięknie odtyka powłoki, warto spróbować na QD. W najbliższym czasie zrobimy test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.