Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam Was, mam problem pozostawiłem auto w okolicy budowy, po powrocie całe auto wraz z szybami było pokryte chyba opiłkami efekt papieru ściernego. Mycie auta nie pomogło, ciężko to nawet zdrapać, z szyb schodzi nozykiem do tapet, próbowałem dziś deironizer efekt marny. Najprawdopodobniej ktoś szlifowal przy moim aucie i taki efekt =(. Jedynie zaczyna schodzić za pomocą pasty lekkosciernej ale ręka odpada. 

IMG_20190612_192610.jpg

IMG_20190612_192440.jpg

IMG_20190629_111002.jpg

IMG_20190629_111350.jpg

IMG_20190629_111345.jpg

  • Moderator
Posted

Duuuuuzo deirinizera, glinka i polerka na koniec. Powinno wszystko zejść.

Posted

RedNOX też ma gęstą konsystencję. Na forum była nawet relacja w ktorej ktoś go używał do usuwania takiego nalotu z auta.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.