Skocz do zawartości

Prośba o doradztwo i ocenę zestawu


mati_antek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zaszkodzi ale bez sensu. Cleaner Ci oczyszcza lakier. Możesz go wymyć przed położeniem wosku jeśli wosk lubi jałowy lakier.
Glinkę sobie odpuść jak nie robisz korekty
Automatycznie może sobie odpuścić resztę po glince. Cleaner, wosk itd...jak można woskować brudny samochód?

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś jakie było pytanie ? O IPA przed cleanerem. Podaj mi powód dla którego koniecznością jest wymycie lakieru IPA przed cleanerem.

 Kwestia glinki - serio ? Auto będzie brudne bez użycia glinki ?

Powszechnie wiadomo że glinka w niewprawnych rękach lakier porysuje. I nie uważam żeby byłą niezbędna bez korekty. I nie jestem w tym osamotniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś jakie było pytanie ? O IPA przed cleanerem. Podaj mi powód dla którego koniecznością jest wymycie lakieru IPA przed cleanerem.
 Kwestia glinki - serio ? Auto będzie brudne bez użycia glinki ?
Powszechnie wiadomo że glinka w niewprawnych rękach lakier porysuje. I nie uważam żeby byłą niezbędna bez korekty. I nie jestem w tym osamotniony
Dla mnie możesz mieć grupę wsparcia i nie musisz być osamotniony. Polecam oblecieć auto bez glinkowania białym Rupesem dla pewności co bezdotykowa dekontaminacja zrobiła
Nie przekonasz mnie do IPY bo ja używam jej właśnie tylko do korekty.
Nie miałem maszyny, glinkowałem miękkie japońce i wszystko szło cleanerem wyprowadzić.

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.