Skocz do zawartości

Maszyna do 700zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dylemat otóż. Do tej pory bawiłem się polerką (Masner K2) hobbystycznie a to zrobiłem swój samochód, ojca czy znajomego. Z efektu byłem zadowolony, nie zostawały żadne rysy czy hologramy. Chciałbym się poradzić czy jest sens kupować coś innego np: maszynę dual action lub lepszą rotację (do 700zł)? czy w jakikolwiek sposób poprawi to moją pracę (będzie mniej męcząca itp). Będę bardzo wdzięczy za wszystkie porady i sugestie. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda poszedłem na grubo bez szczypania.
Z einhella bavaria bps przesiadłem się od razu na flexa pe2 i nie żałuje ani grosza :).
Teraz pracuje mi się o wiele szybciej, ciszej, chłodniej, mniej mecząco, sprawniej, dokładniej no i generalnie nie widzę minusów (pieniądz rzecz nabyta a maszyna i tak mi się zwróciła już).

Jednak kupiłem flexa dlatego, ze na ostatnim elemencie na ostatnich przejazdach padła mi elektroniczna regulacja obrotów w einhellu. Bo tak jak Ty, potrzeby zmieniać nie miałem, gdy tu nagle ... kuku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To wszystko sprowadza sie do potrzeb. Chce sie robic wiecej, lepiej, szybciej, dokladniej trzeba cos zmienic. Ja poszedlem zupelnie inna droga. Zaczalem od db5000s, potem dokupilem Makita P06000C a jakies 2 misiace temu do zestawu dolaczyl Krauss R3 mini, ktorym jestem zauroczony. Kolejny krok dla mnie to elastyczna przedluzka w stylu autotriz. O DA 15mm nie chce slyszec. Nie lubie tym pracowac.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 16.04.2019 o 19:05, sadam55 napisał:

To wszystko sprowadza sie do potrzeb. Chce sie robic wiecej, lepiej, szybciej, dokladniej trzeba cos zmienic. Ja poszedlem zupelnie inna droga. Zaczalem od db5000s, potem dokupilem Makita P06000C a jakies 2 misiace temu do zestawu dolaczyl Krauss R3 mini, ktorym jestem zauroczony. Kolejny krok dla mnie to elastyczna przedluzka w stylu autotriz. O DA 15mm nie chce slyszec. Nie lubie tym pracowac.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

polecisz na start do wszystkiego tego db5800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.