Skocz do zawartości

Mycie na 2 wiadra - Rzeszów


jolley

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie myślałem tam się udać, chociażby ze względu na pianę aktywną, której w Rzeszowie chyba nie ma w innych miescach - ewentualnie szczota 😛
Ja w piątek po 18 odszczurzałem letnie felgi na myjni na Powstańców, między Castorama a BP. Spędziłem nad nimi chyba z godzinę. Nikt z pretensjami nie przyszedł, także myślę nawet tam zaatakować mycie ręczne 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ze względu na małą aktywność w rzeszowskiej części forum, pozwolę sobie odświeżyć temat.

Gdzie w Rzeszowie można umyć legalnie bądź mniej legalnie auto na dwa wiadra? Może być nawet odpłatnie za czas poświęcony na mycie auta/zajęcie miejsca.

Dodam że jestem początkujący, do tej pory myłem na bezdotykowych, ale chciałbym bardziej profesjonalnie podejść do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na Przemysłową i pier**** to czy kogoś worem trzepie czy nie. Tam auta z jednego rzędu z jednej kolejki wjeżdżają w kilka stanowisk, nawet nikt nie zauważy jak dłużej Ci zejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Ronin78 said:

Jedź na Przemysłową i pier**** to czy kogoś worem trzepie czy nie. Tam auta z jednego rzędu z jednej kolejki wjeżdżają w kilka stanowisk, nawet nikt nie zauważy jak dłużej Ci zejdzie.

Rozumiem że mówisz o tej myjni? https://goo.gl/maps/ryNkMiPicELXAF93A Jest tam jakiś 'cieć' który mógłby się przyczepić? Google mówi, że myjnia otwarta od 6:00 do 22:00, zamykają tam bramę czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja zawsze myję na Witosa koło sklepu detailingowego, tyle że nie myje na 2 wiadra a tylko pianuję marolexem i spłukuje ale nigdy nikt się do mnie nie przyczepił. No i nie widziałem żeby w ogóle ktoś tam pilnował. Kolejki na pewno mniejsze niż na przemysłowej albo wcale 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz doskonale że piany mocne mogą mocno ugryźć wosk, a jak ktoś chce kwaśną np do powłok to już zapomnij, zgadniesz jaka pianę akurat mają? Żadnej informacji na myjkach o pH produktów

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.