Skocz do zawartości

Poprzepalany czarny lakier po polerce mechanicznej, hologram


dziuubek

Rekomendowane odpowiedzi

Moje autko niestety skaleczyłam na własne życzenie :wallbash:

Zleciłam polerowanie komuś, kto niby się na tym znał. Po 4 godzinach polerki i po umyciu autka wszystko było pięknie, dosłownie lustro ale jak wyszło słoneczko i zaświeciło na mój czarny lakier to pokazały się pod słońce takie ogromne koła, pasy, mówią na to hologramy czy tp. nie wiem, nie znam się ale to bardzo paskudnie wygląda :( Wiadomo - na czarnym lakierze wszystko widać. Pojechałam z tym juz do fachowca, lakiernika z pierwszego zdarzenia. Ponownie wypolerował mi auto, powiedział, że lakier jest miejscami poprzepalany. Hologramów jest mniej ale nadal są i szpecą moje autko. Nie mogę na nie patrzeć jak zaświeci słońce a pod chmurka nie zawsze mogę stanąć :/

Chciałam Was zapytać czy są jakieś kosmetyki, woski, które pomogą zmniejszyć do minimum te paskudne znaki ??? czy już tylko lakierowanie całego auta musi być. Niektórzy mi też mówią, że troszkę przesadzam i że po każdym mechanicznym polerowaniu takie znaki się pokazują na lakierze to więc jak jest z ta polerką i tym czarnym lakierem ???

Będę wdzięczna za odpowiedzi i podpowiedzi ;)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Moje autko niestety skaleczyłam na własne życzenie :wallbash:

Zleciłam polerowanie komuś, kto niby się na tym znał. Po 4 godzinach polerki i po umyciu autka wszystko było pięknie, dosłownie lustro ale jak wyszło słoneczko i zaświeciło na mój czarny lakier to pokazały się pod słońce takie ogromne koła, pasy, mówią na to hologramy czy tp. nie wiem, nie znam się ale to bardzo paskudnie wygląda :( Wiadomo - na czarnym lakierze wszystko widać. Pojechałam z tym juz do fachowca, lakiernika z pierwszego zdarzenia. Ponownie wypolerował mi auto, powiedział, że lakier jest miejscami poprzepalany. Hologramów jest mniej ale nadal są i szpecą moje autko. Nie mogę na nie patrzeć jak zaświeci słońce a pod chmurka nie zawsze mogę stanąć :/

Chciałam Was zapytać czy są jakieś kosmetyki, woski, które pomogą zmniejszyć do minimum te paskudne znaki ??? czy już tylko lakierowanie całego auta musi być. Niektórzy mi też mówią, że troszkę przesadzam i że po każdym mechanicznym polerowaniu takie znaki się pokazują na lakierze to więc jak jest z ta polerką i tym czarnym lakierem ???

Będę wdzięczna za odpowiedzi i podpowiedzi ;)

:)

Podejrzewam że dobra polerka wystarczyłaby.

Żeby to ocenić należy wpierw podjechać do fachowca.

 

Możliwe iż inni są zdania że przesadzasz, ale tutaj na forum wszyscy przesadzają ;) i niedoskonały lakier przeszkadza 8-)

 

Również czarny lakier można porządnie (bez hologramów) wypolerować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hologramy są wynikiem braku umiejętności i niefachowego podejścia do tematu polerowania. wystraczy, że autem zajmie się ktoś, kto zna się na detailingu. hologramy są niejako znakiem firmowym polskich lakierników i firm detailingowych robiących korektę za 300pln. lakier do uratowania, wystarczy go wypolerować mocnym finishem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niedoskonały lakier przeszkadza 8-)
mi przeszkadza i to nawet nie wiesz jak bardzo bo jeśli chodzi o dbanie o moje autko to raczej pedantyzmem zajeżdża he he ale nie u mnie pierwszej i nie ostatniej :)

Piszesz, że polerka dobra powinna wystarczyć, ale gdzie na taka polerkę się wybrać ? Co ulica to fachowiec a nie sztuka latać od fachowca do fachowca tym bardziej, że jak babę zobaczą w warsztacie to myślą, że na niczym się nie zna i traktują tak jak traktują... Echh ci faceci he he :P

A kogo i jaki warsztat byście mi polecili w Łodzi? Wiem, ze jest na to osobny temat ale zapytać zawsze można :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Czy mamy kogoś z Łodzi na forum? Jeśli tak to jest szansa, że się z nim dogadasz. A jak nie to wycieczka do wawy, tam już ktoś Ci to zrobi jak należy.

jest też lepsza opcja, zajmij się detailingiem:D kupujesz kosmetyki i dbasz sama o auto jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, dbam, kupuję i wmasowuję w mojego lupiszonka wszystko co uważam za najlepsze ale podkreślam, ze się na tym nie znam i potrzebuje pomocy fachowca. A kto i gdzie w Wawie doprowadzi mi lakier do stanu normalnego he he ???

 

[ Dodano: 30 Kwiecień 2010, 09:54 ]

Łukash ze Strykowa, to chyba koło Łodzi
tak Stryków jest koło Łodzi he he ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
A kto i gdzie w Wawie doprowadzi mi lakier do stanu normalnego he he ???
W Warszawie jest wielu chłopców z forum którzy doskonale się na tym znają.

Zanim dasz komuś zrobić, radzę wpierw podjechać by ocenić stan lakieru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w Łodzi nie ma takiej osoby, która by się dobrze na tym znała to nie jest dla mnie problemem by pojechać do Wawy na rozpoznanie a później na polerkę. Mój Lupo to mój dzidziuś i dla niego zrobie dosłownie wszystko za każdą cenę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KubaCK, dzięki, juz lukam na lukash'a pracę i jak mi się spodoba to podjadę do niego jak bedzie chciał ;)

 

[ Dodano: 30 Kwiecień 2010, 11:19 ]

nie no klasa praca, zrobił cudo, podoba mi się, dużo zdjęć i mogłam sobie spokojnie popatrzeć i oblukac efekt końcowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, to podaj mi swoje namiary na PW. Do Ciebie mam bliżej niż do Wawy :P

 

[ Dodano: 3 Maj 2010, 01:05 ]

w temacie pokaż swój blask masz dużo więcej jego prac.
luuukam luuukam i powiem Wam szczerze, że ze zdziwienia mi wychodzą oczy z orbit ;):) hmmm czy ja dobrze widzę :?::?::?::good: pięknie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.