Skocz do zawartości

Produkty firmy TENZI


gomez

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 3 lata później...

Tenzi green special - czy jako samodzielna piana czy dodatek do lepiej pieniącej się piany neutralnej będzie ok? Szukam czegoś czym można zrobić reset - zmyć pozostałości wosków z auta lub wzmocnić neutralną no w zimie do nadkoli etc. W domu do ceramiki i balkonu etc pewnie żona również doceni.

 

Dodane po 3 minutach 47 sekundach:

Tenzi car shine mam pod ręką całą butelkę i dzisiaj miał prosty test. Wczoraj opłukałem auto wodą. Na szybko, bez wycierania. Wstawiłem do garażu. Rano kropki na masce i dachu mega. Tu się sprawdził doskonale bo kropki schodzą po jednym przeciągnięciu z minimalnym dociskiem. Żadnego szorowania. Co do trwałości to nie spodziewamy się niczego ciekawego a pod spodem leży co innego więc i tak trudno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenzi Gumilax - po pierwsze aplikacji pozostawił w miare matowe opony, w sumie używałem go co mycie auta, trwałość około tygodnia. Używany na gumowe dywaniki pozostawał długo mokry co dawało średnio fajny wygląd.

Ostatnie użycie było w niedzielę, pędzlowałem opony dwukrotnie, złapały nawet lekki połysk. Godzinę później spadł deszcz a z nim spłynął cały Tenzi, reszta trafiła do kanalizacji-bez sentymentu. Jak dla mnie strata kasy.

Aha, opony myję mieszaniną, zielona Tuga+apc+płyn do naczyń+szczotka więc guma powinna mocniej trzymać preparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.