Skocz do zawartości

Konerwacja powłoki ceramicznej


greg1969

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczęśliwym posiadaczem Nano Ceramic Protect 9H na moim aucie (kolor phantomschwarz perleffekt). Nadchodzi czas wiosny i zastanawiam się aby zrobić mały refreshing. Robiłem to już dotychczas 2 razy ale bez zbytniego przygotowywania powłoki ceramicznej. Po prostu ręczne dokładne mycie na 2 wiadra i na to CarPro Reload Quick Coating Detailer be zbytnich ceregieli. Efekt zadowalający. Teraz chciałbym się bardziej przyłożyć i może po myciu zastosować jakiś cleaner, odtłuszczacz etc ale taki aby nie zaszkodzić powłoce ceramicznej a żeby efekt po położeniu CarPro Reload był bardziej niż zadowalający. Proszę o poradę w tej kwestii. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo chcesz możesz sie również uzbroić i poczytać sobie o car pro essence+ oraz glissie, którego zawsze możesz stopować na wcześniej użytą już powłoke jako booster, poodbny produkt ale o wiele bardziej skomplikowany ma też gyeon o jakże chwytliwej nazwie booster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gozdziu. CarPro Reload na wykończeniu i następne będzie coś z twoich propozycji. Skłaniam się ku CarPro Gliss. Fajny teścik poniżej.

Pojawia się tylko pytanie. Czy celowe byłoby użycie najpierw car pro essence+ a dopiero następnie Gliss? Z tego co doczytałem to car pro essence + naprawia rysy koliste i oczyszcza bazową powłokę. Gliss natomiast idealnie wykańcza i nadaje gładkość powłoce. Co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się tylko pytanie. Czy celowe byłoby użycie najpierw car pro essence+ a dopiero następnie Gliss? Z tego co doczytałem to car pro essence + naprawia rysy koliste i oczyszcza bazową powłokę. Gliss natomiast idealnie wykańcza i nadaje gładkość powłoce. Co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.