Skocz do zawartości

Zestaw na pierwszy raz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie szacowane grono, 

Bez owijania, 

Pacjent :Audi 2014 czarny metalic 

Stan : dobry - (okiem laika) kilka rysek, i co mnie najbardziej denerwuje (brak w slowniczku) okręgi rys patrząc na odbijające się źródło światła

zaplecze techniczne : wolne miejsce przy myjni SO, obróbka ręczna 

Zestaw jaki chce popełnić po przejrzeniu postów i opinii o produktach

Sonax 2w1(taki już podiadam) Glinka ValetPRO Yellow => Meguiars UC =>Meguiars DC2 => Collinite 476

oczywiście do tego żółty aplikator meguiars, TRI COLOR, microfibry320g/m, gąbka sonax do mycia (taką posiadam) Work Stuff Monster 

Do sedna: Co źle, co dobrze? Co zostawić co wymienić, fajnie by było też trochę zjeść z budżetu, może coś równie dobrego (moim zdaniem) ale tańszego 

Proszę o rady i uzasadniona krytykę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DefRow napisał:

@veebrys możesz trochę rozjaśnić "odsmalanie". Mój plan przewidywał dokładne umiecie szamponem auta i glinkowanie. Coś pominąłem?

@powalla dzięki 👍

Musisz pozbyć się smoły i innych zabrudzeń asfaltowych, metalicznych i innych z lakieru żeby go glinką jeszcze bardziej nie porysować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie szamponem =>usuwanie smoły(RRC tar&glue), płukanie wodą(czy mycie raz jeszcze szamopn+gąbka?) => glinkowanie => Meguiars UC =>Meguiars DC2 => Collinite 476. 

Czy wszystkie te etapy muszą następować po sobie, nie jestem pewien czy starczy mi doby 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.