Skocz do zawartości

4Detailer Red Cherry Shampoo


kaka17ab

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Dzięki uprzejmości firmy 4Detailer  w moje ręce wpadł do testów Red Cherry Shampoo. Jeśli chodzi o charakterystykę produktu to producent informuje, że:

"Szampon jest o neutralnym pH i przyjemnym, wiśniowym zapachu do codziennej pielęgnacji. Preparat posiada znakomite właściwości myjące oraz nadaje odpowiedniego do pracy poślizgu na mytej powierzchni. Tworzy niezwykle gęstą i obfitą pianę.

Korzyści
– Ekonomiczny w użyciu, niska cena w przeliczeniu na zużycie
– Idealnie zmiękcza brud
– Zmniejsza tarcie przez optymalny poślizg
– Wiśniowy zapach

Cena detaliczna
Opakowanie 500 ml – 29,00 zł
Opakowanie 1L – 39,00 zł
Opakowanie 5L – 99,00 zł
Opakowanie 10L – 169,00 zł
Opakowanie 20L – 299,00 zł

20-25 ml szamponu
do 10 litrów wody"

Bierzemy się za robotę, nie ma co przedłużać 😎 To mój pierwszy test na forum.

10 stopni Celsjusza na zewnątrz zadecydowało o tym, że trzeba było ogarnąć autko, które przeszło swoje przez ostatnie 2 tygodnie. Pogoda nie rozpieszczała i brud aż kleił się do karoserii.

brudny1.jpg.e9c1c6ecd59a960bd20352e2baf8eb2a.jpgbrudny2.jpg.0ff7027fea054d9bbf76135da6aa9110.jpgbrudny3.jpg.2ce8164ce7cf6ffc6f18c4d331a8f042.jpgbrudny4.jpg.7498e5ea66bd680a02cfd1bfcbe23247.jpgbrudny5.jpg.f3d927ff712072867befee90db4a1285.jpgbrudny.jpg.16c28872a6f5f7261ecbce45d84703ba.jpg

Szampon miał co robić, ale oczywiście nie jestem samobójcą i najpierw na auto poszła piana aktywna SG Fruit Snow Foam z neutralnym pH żeby zmiękczyć brud...

Tu jednak głównym aktorem jest Red Cherry Shampoo, więc do rzeczy 🤨

Wziąłem się za rozrobienie szamponu, który pachnie w 100 % naturalną wiśnią. Nie wyczuwam tu chemii. Coś jak wiśnia z Tymbarku 😉  

Butelka zawiera 500 ml produktu. Jest poręczna i wykonana z dobrej jakości plastiku, który się nie deformuje. Dodatkowo jest wyposażona w bezpieczny korek, który chroni produkt przed dostępem dzieci.

butelkaszampon.jpg.b3bc40602fd60d63810979cab8486adc.jpg

Produkt jest koloru wiśniowego i ma rzadką konsystencję.

szam.jpg.e65baf5c755cf5d7bb68dd555b2a75b0.jpg

I świetnie się pieni 😁 Efekt uzyskany po rozcieńczeniu 25 ml szamponu w 10 litrach wody.

pianawiadro.jpg.6a38aa5937f5bfd3146139c04fbd1291.jpg

Warto podkreślić, że piana długo się utrzymuje i dalej świetnie pachnie nie tylko z butelki.

Rękawica w dłoń i działamy. Mycie na 2 wiadra.

289661820_rkawica.jpg.c95a2decf45397b7075f8d25a8a562d7.jpg

Poślizg na poziomie zadowalającym. Po ogarnięciu całego auta spłukałem je wodą pod ciśnieniem. Nie wszystko domyło, więc raz jeszcze rękawica z szamponem i kolejne spłukanie. Oglądam, sprawdzam (nie ukrywam, że jestem strasznym pedantem) i znalazłem jeszcze kilka miejsc, gdzie brud się trzymał. Za 3 razem efekt był bez zastrzeżeń.

Finalnie produkt dał radę. Dobrze się z nim pracuje, ale nie można dać mu wyschnąć, bo pozostawi zacieki. Osuszyłem wszystko ręcznikiem i samochód prezentował się jak z salonu 😀

Nie muszę chyba wspominać o zazdrosnych spojrzeniach sąsiadów? Bezcenne 🤣

Poniżej efekt końcowy. Dziewczyna była zachwycona.

czyste.jpg.9f237b89eb603ebc28375a23b4a3cbd4.jpgczyst8.jpg.c7f083e8e95a33ef7ca7020c5aa9c6b9.jpg

4Detailer wielkie dzięki za szansę testowania Waszego produktu. W mojej ocenie to mocne 4/5. Popracujcie jeszcze nad kwestią domywania i zmiękczania brudu, bo u mnie trzeba było wykonać 3 podejścia, aby było idealnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kaka17ab napisał:

Popracujcie jeszcze nad kwestią domywania i zmiękczania brudu, bo u mnie trzeba było wykonać 3 podejścia, aby było idealnie.

A użyłeś jakiś Pre-Wash przed myciem zasadniczym tym szamponem?  - Chyba nie
Do zmiękczenia brudu służą Pre-Washe i Aktywne piany, które później ułatwiają mycie szamponem 🙂 jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby myć 3 x auto, bo szampon nie domył 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, david2888 napisał:

A użyłeś jakiś Pre-Wash przed myciem zasadniczym tym szamponem?  - Chyba nie
Do zmiękczenia brudu służą Pre-Washe i Aktywne piany, które później ułatwiają mycie szamponem 🙂 jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby myć 3 x auto, bo szampon nie domył 😄 

 

"Szampon miał co robić, ale oczywiście nie jestem samobójcą i najpierw na auto poszła piana aktywna SG Fruit Snow Foam z neutralnym pH żeby zmiękczyć brud..." czytaj dokładnie...

3 godziny temu, Domel napisał:

Aplikowałeś pianę SG z pianownicy PA ? Potem oprysk pod ciśnieniem czy szlauchem ?

Dużo filmu zostało po takim zabiegu ?

Myłeś na dwa wiadra panel po panelu 3 razy ?

Piana była z ręcznej pianownicy, oprysk robiłem szlauchem. Brud był przyklejony od dwóch tygodni - może też miało to wpływ? Auto jeździło po błocie, glinie.. Było tego dużo i miejscami grubo - sam się dziwiłem, że tak się trzyma 😉Napisałem jak było. Test ma być wiarygodny, więc nie chciałem kłamać. Pozostałości zostały tylko na dolnych partiach drzwi. Myłem na 2 wiadra ponownie tylko te panele, które tego wymagały, czyli dolne partie drzwi i miejsca połączenia progu z błotnikiem. Po drugiej poprawce, gdybym się nie czepiał, mogłoby już tak zostać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.