Skocz do zawartości

Powłoka


Amatordetailingu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
3 godziny temu, Amatordetailingu napisał:

Witam

Zostalo mi jeszcze dużo dluxa, z kładzenia go na felgi w moim samochodzie, chciałbym to położyć na felgi od innych samochodów. I teraz mam do was pytanie czy temperatura jaka jest teraz jest optymalna czy za zimno? 

Nie wiemy jaka jest temperatura u Ciebie.

U mnie było dziś tylko +5 ale tak cieplutki wiaterek, że aż miło się spacerowało bez ciuchów stricte zimowych po uszy.

Generalnie musi być na tyle ciepło, żeby Ci ręce nie marzły i wygodnie się pracowało i aplikowało czyli +10 wzwyż....

Zobacz też co pisze na ulotce DLUXA w jakich temp aplikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Domel napisał:

Nie wiemy jaka jest temperatura u Ciebie.

U mnie było dziś tylko +5 ale tak cieplutki wiaterek, że aż miło się spacerowało bez ciuchów stricte zimowych po uszy.

Generalnie musi być na tyle ciepło, żeby Ci ręce nie marzły i wygodnie się pracowało i aplikowało czyli +10 wzwyż....

Zobacz też co pisze na ulotce DLUXA w jakich temp aplikować.

Domel, a co z wilgotnością powietrza przy aplikacji  powłok na felgi i karoserię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, rafalk napisał:

Domel, a co z wilgotnością powietrza przy aplikacji  powłok na felgi i karoserię?

Nie zdarzyło mi sie aplikować w wysokich wilgotnościach to się nie wypowiem.

Trzeba ulotkę doczytać. Nie mam pod ręką.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amatordetailingu @rafalk Obecnie na zewnątrz jest zbyt duża wilgotność na aplikację powłok, co odbije się z pewnością na trwałości powłoki. Jedyne wyjście to ogrzewany garaż lub od biedy odkręcenie kół i przeprowadzenie całej aplikacji w domu. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.