Skocz do zawartości

Zestaw początkowy


Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam wszystkich.

Skleiłem zestaw kosmetyków na pewnej stronie, lecz nie wiem, czy jest kompletny, może czegoś brakuje?

Mianowicie:

Piana aktywna: ADBL Yeti 3x500ml

T&G: Prickbort 1l

Deironizer: ADBL Vampire Liquid

Glinka Valet Pro

QD: ECH20 500ml

Ręcznik do osuszania Monster Shine Fluffy

Mikrofibra z grubym włosiem: ADBL Puffy

2 Pędzelki no.16 i 18 z ADBL

RRC Glass Cleaner

 

Szamponu nie uwzględniam, bo kupiłem niedawno RRC do testowania, dressing i APC tak samo.

Mikrofibry do wnętrza również posiadam.

 

Z racji ograniczonego budżetu nie ma w koszyku niczego do zabezpieczenia opon, cleanera i wosku, które wpadną w najbliższej przyszłości (GS Black Mamba, Dodo Juice Lime Prime, Poorboy's Nattys Paste Wax Black)

 

Ten zestaw ma prawo bytu? Chce dobrze umyć lalunie, psiknąć QD i wytrzeć do sucha. 

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubsonke yeti na mnie nie zrobiła pozytywnego wrażenia. Słabo domywa i dość krótko leży. Lepiej kup chociażby Good Stuff White Bear Snow Foam lub jeszcze lepiej np. SONAX Active Foam Energy. Manewr z 3x500ml wychodzi kiepsko ekonomicznie. Lepiej kupić 1000ml lub 2x1000ml.

Na ręczniku nie oszczędzaj, bo będziesz się męczył przy osuszaniu. Kup od razu Gyeon Q2M Silk Dryer💪:good:

Uwzględnij resztę rad @Malwin41 i będzie git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=19724]Kubsonke[/mention] yeti na mnie nie zrobiła pozytywnego wrażenia. Słabo domywa i dość krótko leży. Lepiej kup chociażby Good Stuff White Bear Snow Foam lub jeszcze lepiej np. SONAX Active Foam Energy. Manewr z 3x500ml wychodzi kiepsko ekonomicznie. Lepiej kupić 1000ml lub 2x1000ml.
Na ręczniku nie oszczędzaj, bo będziesz się męczył przy osuszaniu. Kup od razu Gyeon Q2M Silk Dryer:good:
Uwzględnij resztę rad [mention=19340]Malwin41[/mention] i będzie git :good:
Wiem, że normalnie 500ml się nie opłaca, ale akurat była promocja na tą pianę (9,99/ 0,5) i dlatego się zdecydowałem na tą pojemność.
Ale faktycznie, czytając opinie sam doszedłem do wniosku, że lepiej zmienić tą pianę :)


Ręcznik już zmieniony, dzięki wielkie!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.