Skocz do zawartości

Polerowanie maszyną Flex 3401


Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje czy,nie ma możliwości założenia mniejszych talerzy? :o

 

Jest, system Lake Country

 

Dzięki,no to już chyba wiem,co kupię jak zajadę maszynę Meg's-a :good: (ale dopiero po remoncie więc może trochę pochodzi :kox: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat się trochę zestarzał, minęły już 3 lata od kiedy posiadałem tą maszynę.

Nie mam jej już, w sumie to trochę żałuję bo do wykańczania nadawałaby się świetnie. Za to cięcie lakieru tym Flexem to jest koszmar, hm może bardziej miękkich mniejszy - ja używałem na lakierze Audi i na wyniki trzeba było bardzo długo czekać, niezależnie od tego jaka była kombinacja pasty/pada/obrotów i nacisku.

Wtedy nie miałem rotacyjnej więc walczyłem tym co było :) Za to w nagrodę za bolące od wibracji stawy i hałas, już zielony korek zostawiał bardzo ładną powierzchnię i żadnych hologramów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja kupilem ja do wykanczania lub szybkich jednoetapowych robót nie związanych z detailingiem :)

W tej roli sprawdza sie wysmienicie, niebawem bede testował z nowymi padami urbana bo mają nowy klej :)

System talerzy LC jest fajny ale trzeba miec gabki z "wpuszczonym" rzepem bo robi nam sie odsadzenie i maszyna troche za mocno "lata" w rękach..

 

Jak dla mnie fajna maszyna do wykonczen, ale cleanera i tak klade na Das 6 bo jest lzejszy i pracuje z nim jedna ręką :)

 

Eryczek pojadę do Łodzi to wezmę i potestujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

miHoo79, :o:o:/

to powiem Ci, że storpedowałeś moją koncepcję... 14-2 150 chciałem zostawić sobie do korekty a 3401 mieć do odświeżania lakieru i do cleanerów ale z tego co piszesz to zakup będzie raczej nietrafiony :(

będę jednak wdzięczny, gdybyś pamiętał o wzięciu 3401 na spota w Łodzi :) - może po wzięciu maszyny do ręki, dojdę do innych wniosków niż Ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO Tzn fajna maszyna do nakładania cleanera ale trochę słaba do kilkugodzinnej pracy z pastą. OCzywiście powyżej to było z przymrużeniem oka, że nogdy nie pracowałem dasem z pastą a flexem z clenaerem.. boo testy oczywiście były

Wiem, że ludzie jej używają do korekty ale u mnie służy do tego flex - jest poprostu mocniejszą, większą i wydajniejszą maszyną a DAS leży mi idealnie w jednej ręce i używam go do cleanerów bo jest do tego wg mnie idealna

Każdy ma wypracowany swój sposób pracy i to co leży jednemu nie musi odpowiadać drugiemu (inne przyzwyczajenia, waga sprzętu itp itd)

Najlepiej popracować na kilku i wybrać odpowiednią/odpowiednie dla własnych potrzeb.

 

[ Dodano: 24 Marzec 2013, 19:10 ]

miHoo79, :o:o:/

to powiem Ci, że storpedowałeś moją koncepcję... 14-2 150 chciałem zostawić sobie do korekty a 3401 mieć do odświeżania lakieru i do cleanerów ale z tego co piszesz to zakup będzie raczej nietrafiony :(

będę jednak wdzięczny, gdybyś pamiętał o wzięciu 3401 na spota w Łodzi :) - może po wzięciu maszyny do ręki, dojdę do innych wniosków niż Ty ;)

 

DLaczego nietrafiony?

ja mam 14-2, 3401 VRG i DASa i szukam małego festoola do szczegółów...

nie sugeruj się że VRG nie nałożysz cleanera

Używam do tego DASa bo jest poręczniejszy dla mnie do jednej ręki :)

img0258wy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.