Skocz do zawartości

KRAUSS DB5800S vs Krauss s15 vs Lare lite ld09-125


Ernest86

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć potrzebuje pomocy od w wyborze maszyny DA z tych w tytule  albo może ktoś ma coś w podobnych pieniądzach co poleci. A więc mam już rotacje przyznam że taka nie za fajną ale jest bardzi podobna do K2 i na niej sie uczyłem i przyszedł czas żeby kupić cos lepszego budżet +/- 1k i wybrałem taką trójkę. Na początku po prostu chciałem kupić kraussa p7 i po prostu mieć tylko fajną rotacje ale kolega podsunął mi pomysł że może lepiej kupić DA a tą rotacje co mam mieć do futra albo słupków i zderzaków a z czasem przyjdzie pora na coś lepszego dla amatora jakim jestem. Główne zamierzenie jest takie żeby przy twardszym lakierze wlecieć futrem na rotacji a potem kolejne etapy juz na DA bym chciał i o to pytanie czy db nie bedzie za słaba żeby np robić po futrze ? z tego co czytałem skok jaki najbardziej by mi pasowal to 15mm ale ludzie robią też tym kraussem db i mówią że też sie da jaka wasza opinia i co poleciacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam dobra flaszkę ze nikt nie mial tych wszystkich maszyn jednocześnie w użyciu przez dłuższy czas i nie jest w stanie powiedzieć która jest najlepsza. Inne kwestie były juz na forum poruszane - zapraszam do szukajki.
Musisz sam podjąć decyzje w która strone pójdziesz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skok 15 mm jest uniwersalna maszyną,  i polish i finish i cuting zrobisz przy odpowiednim doborze pafa pasty pod dany lakier, rotacja + da15mm jesteś w stanie zrobić bardzo dibra robote. Dla mnie swieta trójce Rotacja + Da15mm i mniejsza Da 10mm evoxa hdp 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.