Skocz do zawartości

BMW 530d Mysticblau - "kundel"


Michał82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Oto mój kundel, kupiony trochę przypadkowo. Jechaliśmy po zupełnie inne auto, ale jak to czasem bywa w takich przypadkach ogłoszenie i zapewnienia kupującego a rzeczywistość to dwie różne bajki. No i takim oto trafem stałem się posiadaczem BMW e60, które to pieszczotliwie nazwałem "kundel".  Po ogarnięciu pakietu startowego oraz kilku innych niedomagań auto stanęło na zimowych 16" i wygląda tak.

a491886964e5cec6.jpg

bceb29c382b1369b.jpg

234ec4f5144621ee.jpg

Auto sprawne, przygotowane do zimy to można powoli brać się za ogarnianie pod siebie. Na pierwszy ogień poszła skórzana tapicerka, którą nie wiem czy ktoś kiedyś czyścił. Po odkurzeniu zabrałem się do czyszczenia. Użyłem polecanego zestawu Colourlock Strong, który zrobił swoją robotę. Z racji słabego oświetlenia w garażu jak i ograniczeń czasowych na foto tylko jeden fotel, ale chyba ukazujący w jakim stanie były skóry w aucie.

ede12acc8be5dbcd.jpg

f760635bf0577e09.jpg

4aefddeaef6d5079.jpg

f5067bda0740da83.jpg

1447235b16953a02.jpg

ab4cbecbc2df33e7.jpg

42208b9e46246943.jpg

42c82ed7699f9900.jpg

 

Temat zamierzam na bieżąco aktualizować z moich amatorskich detailingowych zabaw przy aucie.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, DaV napisał:

Jak się jeździ angolem po Polskich drogach? 

Właściwie bez różnicy, jedyne co to trochę trudniej parkować tyłem w ciaśniejsze miejsca no i wyprzedzanie na jednopasmówkach jadąc samemu.

@Tomas22   Jest to tymczasowy nabytek. Przekładać raczej nie będę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz Panowie. Każdy ma swoje zdanie i liczyłem się z tym zakładając ten temat. Podkreślam, że kupiłem to auto z pełną świadomością. Ale na szczęście to forum poświęcone dbaniu o auto, a do tego i kundel się nadaje. 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabawa. Cieszy oko zmiana barwy tapicerki :good:. Ja należę do takich trochę dziwnych, więc nie zwracaj specjalnie na mnie uwagi, ale uważam, że dla takich skór jak u Ciebie, wystarczającym jest soft. Jakoś prawie wszyscy od razu kupują stronga nie mając zaufania do mniej agresywnych, a bardzo skutecznych środków. Było by zwyczajnie zdrowiej dla skóry. Wiem, że to taki trend, choć często nie mający uzasadnienia. Tak czy siak, masz super obiekt do detailingu.😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pkubalak Jak masz już x środków do skóry to kupujesz co chcesz ale jak masz kupić softa i jak się okaże że nie poradzi sobie kupować stronga to lepiej go odrazu kupić. Tak rozumowałem wchodząc w to ale miałem bardziej zapuszczone skóry. Teraz mam stronga, softa, gyeona, i valetpro 😄

 

@Michał82 skóry były kiedyś czyszczone bo są "za czyste" przed robotą lub to te światło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.