Skocz do zawartości

Dmuchawa BigBoi


Stolaar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tak jak w temacie, używał ktoś tej dmuchawy ? Warto w to inwestować ? Widać że wersja PRO ma 2 silniki 2800W, prędkość wylotowa do 288km/h i brak podgrzewania powietrza, jedynie automatycznie do 20stopni, wersja mini o ponad tysiąc tańsza posiada jeden silnik 3000W, prędkość wylotowa do 220km/h i możliwość wyboru podgrzewania powietrza, maksymalnie do 45stopni. Warto w to inwestować ? 🙂  Jak to się ma do niezabezpieczonego auta podczas osuszania gdy mamy taflę wody na aucie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma i przywiozl na spotkanie. Na niezabezpieczonym aucie do polerki wieksza czesc wody sciagnalem california dry blade, reszte bigboi mini. Fajna sprawa. w przyszlym sezonie tez sobie taki sparwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie wersję PRO, niby większa moc i prędkość wylotowa lecz niższa temperatura powietrza. Jako że otrzymałem sprzęt używany ( nie wiem jakim cudem ) to mam możliwość zwrotu/wymiany i dlatego się zastanawiam czy warto dopłacać do mocniejszej wersji prawie 500zł ( pro było w cenie 1311. ) 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, Hubee napisał:

Ja bym bral podgrzewana. I tak tez zrobie. 🙂

Ja mam wersje budżetową 😉

Nie wiem jakie są wersje BigBoi'a - zimne/ciepłe - ale bierz z ciepłym - podstawa 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie wersje tak jak pisałem wcześniej:

Wersja Mini - 1 silnik 3000W, max predkosc 220km/h, możliwość wyboru temperatury powietrza - 15C / 25C oraz 45 stopni 

Wersja większa PRO - 2 silniki po 1400W, max predkosc wylotowa 288km/h, max temp to niby 20stopni, aczkolwiek po minutowej pracy cięzko jest utrzymać rękę przy wylocie powietrza bo zaczyna dość mocno grzać więc realnie zapewne jest więcej niż te 20stopni. 🙂  

68km/h nadwyżki prędkości wylotowej między tymi wersjami to dość sporo, przynajmniej tak mi się wydaje. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie wersje tak jak pisałem wcześniej:
Wersja Mini - 1 silnik 3000W, max predkosc 220km/h, możliwość wyboru temperatury powietrza - 15C / 25C oraz 45 stopni 
Wersja większa PRO - 2 silniki po 1400W, max predkosc wylotowa 288km/h, max temp to niby 20stopni, aczkolwiek po minutowej pracy cięzko jest utrzymać rękę przy wylocie powietrza bo zaczyna dość mocno grzać więc realnie zapewne jest więcej niż te 20stopni.   
68km/h nadwyżki prędkości wylotowej między tymi wersjami to dość sporo, przynajmniej tak mi się wydaje.

Przejedz sie po autostradzie 220 i zobacz ile wody zostanie Ci na aucie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.