Jump to content

Wkrętarka dynamometryczna


uuki89

Recommended Posts

Witam, ostatnio wydaje mi się że widziałem wkrętarke akumulatorową dynamometryczną, jest taki bajer na rynku? A co do cen takich narzędzi to one naprawde są takie drogie czy coś źle szukam? W googlach pierwsze pare stron zwykłe klucze dynamometryczne to ceny w granicach 2tys pln.

Chciałbym sobie sprawić taki kluczyk ale raczej nie za taką kase :?

Link to comment
Share on other sites

Klucz dynamometryczny do prywatnego użytku to raczej 100-200 pln a nie 2k ;) Raczej niczego nie będziesz dokręcał z momentem 800Nm.

 

Szukaj np Yato albo Proxxona. Mam klucze obu firm (nie dynamometryczne), super się spisują od paru lat, zero nieprzyjemnych niespodzianek, wytrzymałe i solidnie wykonane.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie też mi się tak wydaje że cena powinna być taka jak piszesz. No ale takie kosmiczne ceny mi google wyszukało niestety. Wpisałem tak poglądowo tylko nie kierując sie niczym dosłownie ;) ale nadal mnie ciekawi taka wkrętareczka na aku

Link to comment
Share on other sites

wkrętarka na aku do kół to niestety koszt ponad tysiąc zł. Mogę spytać się o dokładną cenę, bo wulkanizacje mam za rogiem. Ostatnio rzuciła mi się tam w oczy i usłyszałem, że tania nie jest.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.