Skocz do zawartości

Co zrobić z taką lampą


Ronin78

Rekomendowane odpowiedzi

Auto kupiłem stosunkowo niedawno, było polerowane, fakt poprawiałem finish, ogólnie, jak powiedzmy stoi to nie widać absolutnie nic, dlatego tak późno zauważyłem jeden mankament. Jedna z lamp jest albo "przepolerowana/przypalona", albo niedopolerowana. Dlatego sam nie wiem co z tym zrobić. Oba zdjęcia poniżej dokładnie przedstawiają problem, przy włączonym xenonie efekt jest taki jakby była zaparowana, przy wyłączonym, pod lampa błyskową też lekko to widać, natomiast normalnie, na wyłączonych światłach - w świetle dnia nie widać absolutnie nic niepokojącego (nówka sztuka). Czy da się z tym coś robić, czy tylko pogorszę efekt próbując to dodatkowo spolerować? Pacjent ACCORD VII

45517219_2178867445701013_4283343263366119424_n.jpg

45514901_2078862889091570_5911056759547494400_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jesli to jest z zewnatrz to papierowanie, spolerowac, zabezpieczyc i bedzie luxus. Gorzej, jesli to jest brud od srodka. Nie bój sie, i operuj na lampie. Sprobuj poki co samego polerowania

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest od środka to możliwe że magiczny woreczek do wyciągania wilgoci stosowany przez honde sobie pękł i proszek się sypie... Wtedy bez rozejenia nie ma szansy tego ogarnąć

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę podotykać, wydaje mi się że jest to wyczuwalna chropowatość. Co oznaczałoby spękanie struktury? Coś jak przypalony lakier polerowaniem? Do uratowania czy lepiej nie ryzykować papierem? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.