Skocz do zawartości

Chemotion Quick Detailer


witkoszczak

Rekomendowane odpowiedzi

@ral6014 to możemy się pokusić o porównania.
Ja z QD aktualnie mam:
- Chemotion QD i QW
- Soft 99 - Speed & Barier
- Kecav Yoga
Na lakierze dość świeży Fuco Coat (początek maja).
W zbliżający się długi weekend szykuje mi się mycie i mogę porównawczo na maskę, czy drzwi nałożyć "siuwaksy" w kilku kombinacjach w tym również w aplikacjach mokro/sucho.

A dlatego takie kombinacje, bo bardzo mi leżą kosmetyki Chemotion w ogóle!
Bardzo lubię ich pianę, QD'ki, a ostatnio kupiłem płyn do szyb i też jest całkiem OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Saczi napisał:

@ral6014 to możemy się pokusić o porównania.
Ja z QD aktualnie mam:
- Chemotion QD i QW
- Soft 99 - Speed & Barier
- Kecav Yoga
Na lakierze dość świeży Fuco Coat (początek maja).
W zbliżający się długi weekend szykuje mi się mycie i mogę porównawczo na maskę, czy drzwi nałożyć "siuwaksy" w kilku kombinacjach w tym również w aplikacjach mokro/sucho.

A dlatego takie kombinacje, bo bardzo mi leżą kosmetyki Chemotion w ogóle!
Bardzo lubię ich pianę, QD'ki, a ostatnio kupiłem płyn do szyb i też jest całkiem OK.

Porównam (po kolejnym umyciu auta) CCWG, mix Chemotion+BSD, Ultracoat Ceramic Q-D. Ogólnie ten ostatni bardziej mi przypadł do gustu niż kultowy CCWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bapko napisał:


Pod jakim względem?

Lepsze hydro (porównywalne z Autographem Sapphire), bardzo dobra śliskość, banalna aplikacja, 2x tańszy - tak na szybko. Wkrótce dokładnie porównam zrzut wody. To dla mnie ważny aspekt, ponieważ auto za miesiąc wraca do garażu i będę suszył go po każdym myciu bigboiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia zabezpieczenia pod spodem. Sam w sobie Chemotion ma hydro na poziomie zerowym, a na pewno brak mu ładnych kropel. Niemniej szkło na srebrnym daje bardzo dobre (choć bez efektu ocieplenia), aplikuje się łatwo i pachnie przyjemnie. Prosty produkt nastawiony typowo na wygląd.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



34b4c5d05dcdd0378dd388d5a86cb23c.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.