Skocz do zawartości

BMW authentic suite no 1 i no 2


lukasz_byd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

W serii g jest coś takiego jak ambient air.

Ja mam tylko serie f.

 

W salonie BMW do mojego nosa dotarł zapach authentic suite.

 

Oszalałem.

 

Czy ktoś z Was wie, czy jest odpowiednik tego zapachu w innej formie niż wkłady ambient air?

Cena zabójcza 130zl/szt 

Ale ze względu na "system" zapewne.

 

Nawet jeśli fm ma taki zapach to kupię;-)

IMG_20180824_161428.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vangsta napisał:

@lukasz_byd a już myślałem że BMW nie zrobi nic lepszego ponad wkłady Sparkling Drops - gdzie testowałeś te nowe zapachy? 

To jest to samo, co wkłady tylko wkładane w postaci rozpylacza na guzik w samochodzie, do prze testowania w kazdym salonie BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w g30. Zloty nr 2 dla mnie bajka... pytalem czy maja odpowiednik jakikolwiek ale ambient air ma zupelnie inne zapachy jak te wklady na kratke i bmw nie produkuje nic zblizonego zblizon3go dostepnego poza ambiemt air.. zapachg sa unikalne. O imnych firmach nie slyszalem ale zapach jest wow

 

W kazdyn salonie lepiej doinwestowanym jest takie pudlo gdzie na przycisk parownik wypuszcza zapaszek dl przetestowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasz_byd napisał:

No właśnie.

Gdybym zdobył takie pudełko, przerobilbym je i jakoś małe coś bym zmontowal np pod fotel lub pod schowek do siebie z wybranym zapachem...

Przecież te zapachy normalnie można kupić na allegro, u dealera bmw, warsztatch specjalizujacych sie w bmw itd itp i nie sa specjalnie drogie, "różdzki" w nawiew około 100zł jeden zapach "toner" co zaciaga do pryskania około 130zł kupujesz pudełko i sobie kombinujesz jednak tych "tonerów" raczej nic nei zrobisz bez ich hermetycznego układu, tak jak w Mercedesie, wiec zostaje ci tylko rózdzka albo zmiana samochodu, albo dopakowanie takiego pakietu u dealera za symboliczną opłatą dwóch nerek 😄
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gozdziu23 napisał:

Przecież te zapachy normalnie można kupić na allegro, u dealera bmw, warsztatch specjalizujacych sie w bmw itd itp i nie sa specjalnie drogie, "różdzki" w nawiew około 100zł jeden zapach "toner" co zaciaga do pryskania około 130zł kupujesz pudełko i sobie kombinujesz jednak tych "tonerów" raczej nic nei zrobisz bez ich hermetycznego układu, tak jak w Mercedesie, wiec zostaje ci tylko rózdzka albo zmiana samochodu, albo dopakowanie takiego pakietu u dealera za symboliczną opłatą dwóch nerek 😄
 

No właśnie nie.

Do mnie nie ma możliwość doposażenia tego systemu.

Tonery czy różdżki - nie o to chodzi.

 

Ten demo box ma system dozowania.

Ja go przerabiam w sensie jego obudowę i robię elektronikę która będzie co godzinę przez 2 sekundy dawkować. Tak jak ambipury czy inne smrody do domu.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.