Skocz do zawartości

Problem z lakierem po malowaniu


asdawrwd

Rekomendowane odpowiedzi

Bazę i klar zawsze nakładam na mokro. Tzn nie psikam z 50cm na sucho tylko z bliska tak, że widać że jest mokro. Oczywiście bez przesady żeby zacieków nie narobić.
Dobry pistolet, dobry material, odpowiedni kompresor i trochę wprawy i musi się udać :)
U ciebie to wygląda jakbyś nie dolał bezbarwnego i dlatego taka struktura. Jak na małym ciśnieniu zrobisz słabym pistoletem to też będzie podobnie. Bezbarwny się "wylewa" i są na to różne sposoby. Można też jak się boisz kilka cieńszych warstw ale też lakier musi się na elemencie rozlewać, a nie można go napruszac z daleka bo wysycha w taką pogodę i wychodzi brzydka struktura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepne się pod  temat.  Bo nie chcę  zakładac nowego.  Niebawem  bede malował całe  auto.  I  Tu moja  pytanie  lakiernik  chce  za spolerowanie  całego po zabiegu niewielkie $  ale  obawiam się że za to co weźmie nie  zrobi  tego  dobrze.  Czy  lepiej  zakupić DA pasty i  samemu  walczyć.  2 ga  Sprawa  to  taka że mam 2  gie  tez  auto  do spolerowania. I DA  mi się przyda  do wszystkiego. Co do twego  auta  obawiam się  że też  miałeś  za gęstą  bazę  albo  bezbarwny i zrobiła ci się  mora. Dodatkowo siadło na to pyłu z malowania i  taki  efekt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bienek napisał:

"Zależne  jak mu się  bezbarwny  wyleje"

To na pewno lakiernik?? Powinien ci oddać auto w stanie idealnym i nie powinno cię obchodzić czy polerował czy nie.

  Lakiernik  lakiernik.  I to  chyba  dobry :).  Obecnie  robi  renowacje  Warszawy i jakiegoś  amerykańca. Chce  mu mojego złomka podprowadzić na lakierowanie. Gotowy tylko go  wymazać  bazą i bezbarwnym.  Dobra  co bedzie  to bedzie.  Ktoś coś  jakiś  wosk na  nowy  lakier. Budżet mi się  zmniejszył i to bardzo więc  jak na razie max 100 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.