Skocz do zawartości

Przyczepa kempingowa - czym to umyć??


radziu797

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Kupiłem kemping, przyczepa długo stała ma na sobie zacieki których apc i preparat do zanieczyszczeń metalicznych nie bierze. Jak podejść do tematu może ktoś z Was już przerabiał taki problem?

 

Ewentualnie czy to można polerowac? Jaki to może być materiał i czy to w ogóle jest pokryte bezbarwnym ? 132cc2e78fbab2362e88db7069207add.jpg52eee563c210b2b599aa3707a72ea6ff.jpga6532e95bc78ac1308096aa4f02b1997.jpg46ee51b5d02d63346b49cfd70db81879.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbowałam na kawałku tego materiału paste tempo bo tylko to miałem na razie pod ręką i mikrofibre. Po 3 ruchach ręką efektem ukazał się czysty biały już nie żółty plastik czy nie wiem co to jest. Tak sobie myślę że po prostu ją całą umyje piana aktywna później normalnie rękawica i w przyszłym tygodniu będę miał megasa 205 i 105 i właśnie tą 205 przelece ją na miękkim padzie. Co o tym myślicie? b2fb49b33d834f82849f9fec7e35f110.jpg568b2120aa81052e610cb74ecdad150d.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na Internecie że jest jakaś chemia która usuwa Te czarne zacieki z przyczep kempingowych ogólnie tego laminatu. Jak myślicie co to jest ? U nas nie widzę takich produktów. Nazywa się ten problem po angielsku Black streak remover. Z telefonu nie wiem jak udostępnić filmik z yt ale jest ich cala masa. Apc pro 1 do 10 nie bierze Tych zaciekow w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To co zostało użyte na filmie to APC/degreaser. Różni się to tym, że degreaser jest bardziej odtłuszczający. Polecam mocne APC, albo środek do czyszczenia silnika i powinno bez problemu zejść.

 

Na filmie masz 

APC/degreaser

Gąbka "rysująca" - dokładnie chodzi o gąbkę kuchenną z tą ostrzejszą stroną

wiadro

mokra szmata

suchy ręcznik

 

Jeżeli chcesz koniecznie ten sam środek: 

LA's Totally Awesome All Purpose Concentrated Cleaner

poszukaj na amazon. Masz z wysyłką do Polski.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.