Skocz do zawartości

Lakiernik


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Podbijamy temat.
Poszukuję bardzo dobrego fachowca, który zajmie się naprawa blacharsko lakiernicza. Nie musi być najtaniej. Ma być bardzo dobrze zrobione. Nie chcę poprawiać po dwóch trzech latach... Nie wspominajac po pół roku.
Obszar - całe woj. łódzkie.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SylPio napisał:

Podbijamy temat.
Poszukuję bardzo dobrego fachowca, który zajmie się naprawa blacharsko lakiernicza. Nie musi być najtaniej. Ma być bardzo dobrze zrobione. Nie chcę poprawiać po dwóch trzech latach... Nie wspominajac po pół roku.
Obszar - całe woj. łódzkie.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

Konstantynów Łódzki Marcin plac wolności 16 albo 18, robi dobrze, tanio nie jest, i terminowo chujowo plus dłuuugo robi, bo spuszcza się tam gdzie tego nigdy nie zauważysz 🙂
Oddałem tam do pomalowania cały samochód, do gołej blachy 3 podkłady, lakiery standox-a, pod czujnik, praktycznie bez szpachli, wszystko wyciagniete spoterem i pdr-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=14586]Gozdziu23[/mention] Nie ukrywam, myślałem o wyciąganiu mojego błotnika spotterem bo nie chce cięcia i wstawiania nowego. Widziałem jakiś namiar w internecie ale jest... Plac wolności 58... firma Wasiak.

O tą Ci chodziło ?

Dzięki za odzew.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SylPio napisał:

[mention=14586]Gozdziu23[/mention] Nie ukrywam, myślałem o wyciąganiu mojego błotnika spotterem bo nie chce cięcia i wstawiania nowego. Widziałem jakiś namiar w internecie ale jest... Plac wolności 58... firma Wasiak.

O tą Ci chodziło ?

Dzięki za odzew.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Nie, to nie to wasiak jest obok, tez robi dobrze ale nie az tak, ale tam to bardziej prestiżowa robota żeby się poakzać i nie do konca jest tak jak powinno, plac wolności 16- albo 18 na google mapsach pamietam jest taki park i na srodku tego parku po prawej stronie w bramie, miejsce nei pozorne ale umiejetnosci i wiedza bardzo duża + mega dobry sprzet, no i wiele sie pozmieniało od tych zdjec na google 🙂 tak to gosc nie istnieje w internecie, na priv moge wyslac ci numer telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.